Mezi náhrobními kameny (2014)

O málo lehce slabší a trochu jiný než NON-STOP, ale i tak to má šťávu.

Let číslo 93 (2006)

Asi nechápu zbytek přísedících. Tak vysoký hodnocení? Kvůli jménu režiséra? Kvůli tematu, že je to podle skutečnosti? Kvuli tomu, že to říkaj přece všichni? Težko říct, ja jsem z toho tak odvařenej nebyl. Spousta přes sebe blekotajících lidí mají udělat dojem chaosu? To se povedlo.. A v chaosu se veze celej film. Možná to tak má bejt, třeba uměleckej záměr. Na mě to nezamakalo.

Fakjů pane učiteli (2013)

Pokud nejste supr důležitej kritik ČSFD (kterých tu je poslední dobou až až), tak se vám film bude líbit a co především, bavit :)

Equalizer (2014)

Až by člověk neřekl, jak je jednoduchý zlikvidovat celou ruskou odnož v americe.Až by člověk neřekl, jak mužou najatý zabijáci bejt tak blbý. Až by člověk řekl, jakej je tenhle film hovadina. No a ona v podstatě je, ale i tak, má svoje kouzlo, který nenechá diváka oddechnout. I přes všechny ALE má tenhle film šťávu. No a proč se to jmenuje Ekvalizér, to teda netušim.

Chraň nás od zlého (2014)

Ze zacatku slusna kriminalka nju jork, jeden silak vse spasi. Postupne to zaclo zajimavotet a vyklubal se z toho velice paradni, napinavej horor. Skoda scen v dome silaka, tam by to mozna jeste slo trosku nasponovat. Moje nadseni trochu ztuhlo pri zaverecnym vymitani, to mi vubec nesedlo. Kazdopadne film ma skvelou atmosferu, ktera je podorena neuveritelnym soundem.

Kapitán Phillips (2013)

Neuveritelny! Hanks paradni! Napeti se stupnuje az do samyho konce.

Need for Speed (2014)

To je tak blbej film, až to bolí... :D Příběh je rozporcovanej jak kuře a člověk do poslední chvíle neví, o co vlastně jde. "Herci" tam nejsou, jen debilně koukající a upovídaný, totálně nezáživný cosi. Čas letí ve filmu takovym zpusobem, že to ani nestíhaj vysvětlit. A supr dupr řidiči fakt parádních kár? Vždyť za volantem sedí v takový poloze, která je vídána u dedů a babiček ve fáčku cestou na hrbitov. Ani chvíli z celý uplně neuvěřitelně dlouhý stopáže jsem si neřekl, co neřekl, neprolítla mi hlavou myšlenka "co se asi teď stane, jak to dopadne?!" Jako celek je to strašný. Tohle přece nemužou ocenit ani gemleři série NFS, protože toho pořádnýho závodění tam je taky pramálo... Jedna hvězda za to, že jsem to vubec dokoukal, ani nevim proč... hm

Příběh kmotra (2013)

Má to svý mouchy. Je vidět, že to neni narvaný prachama jako filmy z halyvůdu. O to víc vyniká Vetchý! Příběh je jednoduchej, má díry, ale je neskutečně silnej! Jako celek je to na českej film nadprůměrnej film! 4*

Fighter (2010)

Ze začátku jsem si říkal, co to má být? Do 45 minuty (plus minus) mi to přišlo hodně špatný a u filmu mě držel jen Bale, kterej byl fenomenální! Postupem jsem začal chápat, proč byl ten začátek tak pomalej. Ve výsledku to nebylo uplně špatný, ale něco tomu chybí, něco novýho, nějaká jiskra. Fighter slušně obstál v konkurenci podobnýho žánru, ale nevystupuje z řady ven, třeba jako Warrior. +1* za skvělýho Bale, jinak je to lepší průměr.

Warrior (2011)

Neuvěřitelný! 6*