Až vyjde měsíc (2012)

Anderson musí být buď úplný šílenec nebo génius. Miluju jeho originalitu a to, že je uplně jiny než zbytek filmařů.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Nejsem uplně zastánce gangsterek typu Kmotr atd... Nikdy jsem pořádně nepřišel na chuť všem těm rádoby hustým kecům gangsteru a akce je většinou málo. Tohle je přímočarý akčňák v gangsterském kabátu a sedlo mi to.

Maniak (2012)

První horor, na který jsem do kina šel a co jsem dostal. Mrazivě depresivní a ktomu skvěle natočený snímek, který se rozhodně nepáře s počtem mrtvol nebo krve a skvěle vyobrazuje pocity a vnímání maniaka. Na velkém plátně v kině opravdu vyjímečný zážitek.

Konečná (2013)

Arnold je zpět a je to sranda. K tomu dostal pohodovou partu a bláznivého Knoxvilla. Ta nostalgie tam pořád je: Memůžu jinak i když to není čistých 80%, ale očko určitě přimhouřím.

Skyfall (2012)

Smůla, že to jediné co mě opravdu bavilo byly předfilmové titulky. Ani tenhle třetí bond mě nepřesvědčil, ale spíše ujistil, že Craig není ani zdaleka taková vata jako jeho předchůdci a je pro mě uplně nezajímavý. V podání Sama Mendese jsem čekal, že mě to víc chytí a že mě to bude víc bavit, ale nestalo se tak. Nebudu popírat, že to není výborně zrežírované a kamera je opravdu vynikající. Není to, ale můj šálek kávy. Casino Royale mám radši

Rallye smrti: Peklo na zemi (2012)

Je to blbost a je to horší než předchozí dva díly, ale Luka Gosse fakt můžu. Škoda, že se neobjevuje v něčem kvalitnějším, ale i tak si ho užiju v hlouporčkém death race. Plus k tomu kozatá Tanit Phoenix fakt dělo. Na odreagování po těžké dřině proč ne.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

A to jsem si myslel, že jednička byla akční. Nedávno jsem se na ni díval a zjistil jsem, že tomu tak úplně není. Dvojka je mnohem větší peklo, více známých tváří delší dobu a je prostě celkově našlapanější.

Mezi vlky (2011)

Prostoduchá zápletka, postupně umírají všichni přeživší. Dostal mě jenom konec ktery je fakt epick.

Dredd (2012)

Karl Urban, jako soudce a popravčí v jednom. Proč ne, tyhle tvrďácké role mu sedí . Trochu neklasický hrdina v dnešní době, kdy všichni žerou jenom ironmana,spidermana, batmana a jim podobné určitě příjde vhod. Uvítal bych dvojku.

Partička (2011) (pořad) odpad!

Jedna z největších sraček v televizi. Nechápu co na tomhle humoru všechny baví. Absolutně nevtipné, spíše trapne. Tohle je hrůza.