• Krátkometrážní

Musorgskij (1950)

Skutečný klenot v sovětské poválečné kinematografii patřičně oceněný v Cannes. V knize "Nesmrtelní ve filmu" zmiňuje režisér Rošal, že přípravy filmu trvaly 10 let.

Pokoj mého syna (2001)

Naprosto ojedinělý a citlivý komorní film s vynikajícím "nenápadným" scénářem a geniální hudbou Nicola Piovaniho. Doporučuji!

Kdyby radši hořelo (2022)

Vynikající práce, všechny stránky filmu naprosto vědomé a originální, od scénáře, přes kameru, střih až po režii. Obdivuhodný magisterský film s velmi výrazným rukopisem, který český film potřebuje a ocení.

Nikdy neodvracej zrak (2018)

Jeden z nejzásadnějších filmů, které jsem v životě viděl.

Chyby (2021)

Takové filmy v české audiovizi opravdu chybí. Nenápadný a paradoxně velmi originální film.

Umlčeni - skladatelé v revolučním Rusku (2017) (TV film)

Vinikající a vzácný dokument o velmi nadaných skladatelích, jejichž hudba je minimálně pozoruhodná. Pro hudební svět jeden z mála dokumentů vůbec o takových mistrech, jako byl Mosolov či Roslavec. Cením si ČT, že se ho podařilo získat.

Ennio Morricone (1995) (TV film)

Velice vzácný dokument ukazující mistra ve stutečně skladatelském portrétu, který rozebírá jeho itstrumentaci, intelektuální obsah hudby, melodickou invenci a cit pro vyprávění příběhů.