Skrytá identita (2006)

Tento film mi přijde jedním slovem dokonalý, užil jsem si ho od začátku až do konce a nemám mu co vytknout. Pro mě jde o nejlepší zhlédnutý film za několik posledních měsíců a Skrytá identita pomyslně atakuje mou top 10 oblíbených filmů.

Případ Pelikán (1993)

Další velmi dobrý film s Denzelem, kterému zdatně sekunduje Julia, které to zde opět velmi sluší.

Sběratel kostí (1999)

Tenhle film mi přijde hodně dobrý a co se týče Denzela, tak je u mě jedním z jeho nejoblíbenějších.

Sám doma a bohatý (1994)

Macaulay už zde docela vyrostl a nepřiblížil se tu ani Sám doma 2, natožpak prvnímu dílu.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Velmi slušný film, přijde mi lepší než třetí a dokonce i než druhý díl. Sly neztratil nic ze své formy. Film by sice mohl být o něco delší a o něco méně krvavý, i tak je to ale na poctivých 75%.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Další se seriálů, které mě provázely dětstvím, je to celé poměrně milé a byť by to možná kvalitou bylo spíš na 2 hvězdičky, tak z nostalgie přidávám ještě jednu navíc.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Když si člověk odmyslí, že se zde Chuck stylizuje do role pana Dokonalého a předvádí nám, že je mnohonásobný mistr světa v karate, tak to ještě docela jde. Jako dítě jsem na to čuměl pořád.

Samotáři (2000)

Jeden z filmů, které se staly českou porevoluční klasikou. Spousta nezapomenutelných hlášek a situací, ať už se vezme scéna s hymnou nebo tradiční koláčky :-)

Duše jako kaviár (2004)

Tuctový film, který neurazí ani nenadchne. Po delším čase od zhlédnutí z něj člověku v hlavě utkví úplné minimum.

Insomnie (2002)

Výborný film s výraznými psychologickými prvky. Přesvědčivě zde hrají Pacino, Williams i Hilary Swank.