Jak básníci přicházejí o iluze (1984)

Tohle je můj stý komentář, to abych si dal záležet :-) Kdybych nestudoval VŠ, tak bych tomuto filmu dal 4 hvězdičky. Takhle ale dávám plné hodnocení, všechno to sedí- hospody, holky, učení.. přesně takhle to funguje a kdo to nezažil tak (dost možná) o hodně přišel.

Jak svět přichází o básníky (1982)

Výborný začátek jedné velké série. Dnes už naprostá klasika. S holkama jsou to někdy patálie, to ostatně dokazují i další díly básníků. A Mirka Šafránková fakt měla kukadla jak zrcadla :-)

My z Kačerova (1987) (seriál)

Imho určitě nejlepší seriál z Disneyho dílny. Svým způsobem jsem na tomhle seriálu vyrůstal. Poprvý jsem to zaznamenal v televizi roku 90 nebo 91, kdy mi to máma přečetla v programu. Těžko říct, kdo by byl mým oblíbeným hrdinou tohoto seriálu, jestli Rampa, Rafani nebo strýček Skrblík.. No svým způsobem asi všichni :-)

Mrazík (1964)

Filmy vzniklé v bývalém SSSR zrovna nevyhledávám, ale Mrazíka miluju. Film jsem viděl nejmíň 15x a považuju ho za svou nejoblíběnější pohádku vůbec.

Fanfán Tulipán (1952)

Výborná klasika a dost možná nejznámější francouzský film všech dob. Tomuto filmu nemám co vytknout a dávám hodnocení *****.

Saw: Hra o přežití (2004)

Tenhle film opravdu stojí za vidění. Výborná atmosféra napětí, člověk má tendenci přemýšlet, co by dělal, kdyby se tohle stalo jemu. A nejlepší na konec - závěr filmu mi doslova vyrazil dech. K plnému hodnocení moc nechybí.

Panic je nanic (2006) odpad!

Název filmu sice má něco do sebe, ale to je tak všechno. Já musím dodat, že Panic je nanic je nanic.

Přežít (1993)

Když vezmu v úvahu, že takhle nějak to fakt bylo, že se to prostě stalo, tak je to drsný. Dnes ve světě moderních komunikačních technologií by už k tomuto asi nedošlo, ale tehdy byl rok 1972. Jeden z filmů, při kterém mi běhalo mražení po zádech. Všem, co neviděli, doporučuji!

Světáci (1969)

Jeden z nejlepších filmů vzniklých v bývalém Československu. Tohle se prostě musí vídět, nemám co bych dodal, prostě super film s jasným hodnocením *****.

Svatba upírů (1993)

Zase jeden z filmů, který kdybych neviděl, nic by se nestalo. Bartošová jako herečka fakt nic moc. Dvě hvězdičky to vystihnou a možná i dokonce ještě nadhodnotí.