Zakladatel (2016)

Ray Kroc... To byla teda svině.

Cobra Kai (2018) (seriál)

Karate Kid jsem jako dítě měl rád. Tento seriál je fajn,protože vzpomíná na kořeny příběhu. Velká škoda je, že se scénář točí okolo starých křivd. Aneb chlapi se zasekli v šestnácti letech. Nikdo není kladná nebo záporná postava. Všichni jsou od všeho něco..

Utop se, nebo plav (2018)

Víc drama než komedie, každopádně tam bylo pár vtipných momentů. Finále bylo fajn.

Bojovník - Horkokrevný cibul (2019) (epizoda)

Kvalitní souboje. Hlavní hrdina je až moc velký drsňák. Až jsem doufal, že mu někdo pořádně nakope prdel.

Batman vs. Joker (2016)

Mark Hamill je fenomenální Joker. Mohlo by to být temnější. I tak se to dalo :)

Proč právě on? (2016)

Jednodušší, ale poměrně vtipné. U scény se slepicí jsem se od srdce zasmál.

Escobar (2017)

Jen slabý odvar Narcos.

Blue Moon Rising (2010)

Fotbal je třeba brát objektivně, ikdyž je to velmi těžké. Tento dokument provádí historii anglického klubu Manchester City. Bohužel časy se změnily a fotbal je nyní více méně o penězích. To potvrzuje i tento snímek. Klub má nového majítele a rázem se hraje o trofeje. Podobný model zažila Chelsea, RB Lipsko, RB Salzburg,QPR a mnoho dalších. Je ovšem podstatné se zamyslet nad tím, co bude až zámožného vlastníka přestane jeho hračka bavit?

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Zklamání. Bohužel jsem měl přehnaná očekávání. Ben Affleck coby Batman nebyl největší průšvih tohodle filmu, jak si mnoho lidí myslelo. Největší trhlina byl překombinovaný scénář. Časově vůbec neodpovídal komiksové předloze. Lex mladý s psychyckými výkyvy, které spíše připomínaly adolescentního Jokera. Alfred vypadal starší sotva o 15 let než Mr. Wayne, přitom ho v podstatě vychoval. Vecpání vtipných momentů bylo zbytečné, stějně jako instrumentál, který se rozezněl, když se na plátně objevila Wonder Woman v celé kráse. Velké plus byl Henry Cavill, těžko říct kdo by Supermana zahrál lépe. Affleck si zaslouží uznání, za to jak se popral s velkými očekáváními a v podstatě obstál na výbornou. Batmanovký kostýmy byly super. Abych to shrnul do jedné věty:,, Dalo se vymáčknout daleko víc."