Gee.Rocks

Gee.Rocks


27 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

  Panečku. Tohle je výborný... prostě výborný! Claire Danes mi vyrazila dech. Že bude Damian Lewis úžasný - to bylo nade vše jasné, ale Claire... nikdy mě nějak nezaujala. Nepřipadala mi výrazná, že někde hrála - suverénně zapomenuto. Jenomže ona měla asi smůlu na role. V hlavě mi uvázla pouze její role v Hodinách... a teď v Homeland... je báječná.

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

  Absolutně špičkový seriál. Jen málo postav opravdu nesnáším, většina jich je totiž napsána tak, aby na nich něco dobrého bylo. A taky na seriálu samozřejmě miluju to, že sotva si nějakou dříve nenáviděnou postavu oblíbím, tak se ji pan George R. R. Martin a spol. rozhodnou zabít. Oblíbené postavy: Arya Stark, Tyrion Lannister, Jamie Lannister, Daenerys Targaryen, Margaery Tyrell, Daario Naharis a Cersei Lannister.

 • poster

  Vikingové (TV seriál) (2013)

 • poster

  Temný případ (TV seriál) (2014)

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  Proč všichni nemají rádi Howarda? Vždyť je zlatej! Jistě má nejoblíbenější postava je pošahaný génius Shelly + jeho láska Amy Farrah Fowler. Neexistuje díl, který by byl slabší. Pokaždé když shlednu nový díl už netrpělivě čekám na další. Vážně skvělá zábava.

 • poster

  Sběratelé kostí (TV seriál) (2005)

 • poster

  Sherlock (TV seriál) (2010)

  Geniálně pojatý Sherlock. Výsostnou zásluhou sira Stevena Moffata a sira Marka Gatisse. Na každou novou sérii se čeká s napjetím jako před výsledky kolonoskopie. Na každý díl s husinou. Den před novým dílem máte raději chřipku, abyste díl viděli co nejrychleji. Jako feťáci. Je to šílený a dlouho jsem kolem ničeho neviděla takový povyk. Mánie á la The Beatles nebo One Direction, Harry Potter, 50 odstínu všeho možného. Jak vidíte, tak Britové přesně vědí jak vyvolat světové šílenství. :-)

 • poster

  Prolhané krásky (TV seriál) (2010)

  Lhářky jsem si zamilovala ještě před první epizodou a je znát, že můj instinkt není úplně mimo. :) Četla jsem dokonce knihu a jo... v knize je samozřejmě mnoho věcí jinak, ale to neberu jako prohru nýbrž jako skvělý důvod proč číst knihy i sledovat seriál. Žádné velké spoilery se na úkor druhého nekonají. Konečně se také někde zase objevuje Holly Marie Combs. Doufám a pevně věřím v to, že si Pretty Little Liars udrží vysokou kvalitu ještě dlouho. Z postav mám nejraději Arii, hodně ráda mám i Spencer, protože Lucy Hale a Troian Bellisario jsou asi herecky nejsilnější.

 • poster

  Girls (TV seriál) (2012)

  Dlouho jsem nemohla přijít na chuť buclaté dívence s prsama o velikosti ničeho... Ale když člověk vyhnije do věku přezrálé pětadvacítky, kdy dvacítka už je dávno a třicítka se neúprosně blíží, tak vám začnou být ty shity odehrávajicí se v seriálu děsně blízko. Čekáte povýšení - dostanete padáka a to ve třiceti prý mají všichni skvěle rozjetou kariéru a vy v pětadvaceti začínáte od nuly. Bejvalej je nechutnej stalker, ale nakonec s ním zas skončí v posteli, protože je to jedinej týpek, co si o ni opře kolo... - blbej příklad, tohle zrovna fakt nechápu, na stalkera voláme poldy, nedáváme mu klíče od bytu ani mu nevoláme, aby vykopnul dveře, že jo... Sebeobrana pro ženy level 1 - vytaste nejsilnější zbraň - ohánějte se závazky (svatba, děti, společná hrobka..) a sledujte jak násilník zdrhá. Celkam chápu Jessu, protože má neuvěřitelně nespolehlivýho otce, taky jsem na matku už párkrát čekala až do zánětu močáku, protože západ slunce je málo romantickej. A ta nálepka nový Sex ve městě... Móda á la charita, mužské osazenstvo má do Davida Gandyho na míle daleko, sex tu je, ale jelikož je realistický, tak se na to moc nedá koukat,... Ve směs by to mohla být fakt děsná kravina, ale Lena Dunham má takový nadání pro hlášky, trapný situace a smysl pro sarkasmus, že dávám pět hvězd. Ačkoliv Adam Driver mě bude děsit v nočních můrách, hraje retarda a ještě je hnusnej. Ježiš, doufám, že to fakt jen hraje. Bléé.

 • poster

  Kravaťáci (TV seriál) (2011)

  Gabriel Macht mě prvně zaujal v roli konkurenčního "dealera léků" ve filmu Láska a jiné závislosti. Jenomže to jsem ještě netušila, jak úžasný bude v Suits. Naprosté překvapení. Hraje charakter, který je zbožňovaný i nenáviděný, arogantní i soucitný... hajzl, který se řídí pravidly. Jednoduše mi je nesmírně blízký. Suits je netradiční seriál o právnících a navíc obdařen neskutečně sexy Gabrielem Machtem.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace