Ghost Rider (2007)

Ač se mi Daredevil od stejnojmeného režiséra moc líbil, tady jsem byl mírně zklamán! Ghost Rider se dal natočit lépe, ale i přes pár nelogičností, které mi vrtaly hlavou (komiks jsem nečetl), jsem se u toho nějak vysloveně nenudil!. ... Proto přimhouřím očko a dávám lepších 50% ... ;o)

Hadi v letadle (2006)

Tak nakonec se uchyluji k tomuto hodnocení, ale mohlo to být i lepší! .... Ač byl film dobrý a napínavý, pořád jsem koulel očima a říkal si: "Kterej blbec dělal ty hady?" = Antirealistická vizáž je v takovémhle filmu podstatný problém!

Stormbreaker (2006)

Ač vypadal začátek filmu slušně, tenhle náctiletý "Bond" mě spíše naštval - čekal jsem něco víc a jako milovník akčních filmů jsem byl tedy touto "pohádkou pro děti" zklamán!

Taxi (2004)

Nebýt faktu, že je to naprosto okopírováno (pouze invertováno pohlaví hlavní postavy a padouchů), hodnocení by bylo lepší! :-(

Hospodu vám nedáme (2006)

Komedie, která neurazí! ... Příběh je sice průhledný jak sklenka s čirou vodou, přesto je to koukatelné! ... Nečekejte, že se u tohoto snímku budete po celou dobu válet smíchy po zemi. Když si ho ale pustíte např. po dobrém obědě nebo v noci před spaním, mělo by to mít kýžený efekt! :o)

Zběsilý útěk (2006)

Jak to říci .... prostě BRUTÁLNÍ podívaná! .... Krev stříká na všechny strany a filmové postavy skoro nepoužívají jiných slov než "ku...va" nebo "ty ču...áku". Dějová linie mi přišla velice poutavá s několika mrazivými scénami a chvílemi, kdy máte taky chuť naládovat všechny zlosyny kolem sebe OLOVEM! ... Díky Wayne za tento film! ;o)!

Lilo & Stitch (2002)

Nemůžu jinak, než 5*! ... Opravdu jeden z mála filmů, u kterých jsem se po celou dobu výsostně bavil! :-D Mohu jen doporučit! Stitch je perfektní postavička!

Mission: Impossible III (2006)

Pro mě nejočekávanější film roku 2006 a samozřejmě očekávání na celé čáře splněno! ... Oproti M-I:1 a M-I:2 trochu jiný Tom Cruise - lepší! ;-) ... Perfektní akce, svižný děj, nečekané zvraty! Co víc si přát? I po 8. shlédnutí se těším, až si to pustím znovu! ... 100%

Cellular (2004)

Průměr???? ...... Podle mě svižný a napínavý thriller s úsměvnými chvilkami, kterému není co vytknout!