Star Wars: Poslední z Jediů (2017) odpad!

Ako tu uz niekto pisal "najvacsia filmova saga nasej doby upada za burliveho potlesku vsetkych zucastnenych". Film tak hlupy, ze spada do kategorie fast/transformers a mozno je na tom este horsie. Nelogicke, smiesne a trapne situacie, ktore len pridavaju do ohna, kedze cely film je jedna velka nuda. Film za ktoreho dlzku som zafacepalmoval v kine minimalne 5x. Jednu-dve hviezdy by si film zasluzil za nejake momenty, ale za ten trapny pocit ktory som zazival pri pozerani mu to neodpustim. Viac nie je co dodat. S laskou spominam na prequely😞

Dunkerk (2017)

6/10 Skvelo natocena, zostrihana, ozvucena, minimalisticka...neosobna nuda. Hype, ktory nema opodstatnenie. Ziadna pamatna scena, ziadne postavy a nebyt brutalnych vzdusnych subojov by film siel na 40%.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

sorry ale je to hlupa priblbla sracka...takto zakoncit uzasny svet stredozeme sa len tak nevidi.

Interstellar (2014)

Prečo mám pocit že je Nolan neuveriteľne preceňovaný? Jeho posledné 3 filmy sa vynášajú do nebies a ja neviem prečo. Inception bol fajn, ale v tom istom roku vyšiel lepší film s Capriom (Shutter), Dark Knight 3 bola hlúposť pre 10ročných. A Interstellar...pár naozaj úžasných záberov, náznak vynikajúceho deja a premisy, nenápadne skombinová hra s bohom a našou existenciou..to všetko sa vytráca v samoúčelných scénach, stupídnych dialógoch atd. BTW v každom jeho filme má hlavná postava poruchu normálneho rozprávania? (vid. Bale v DK seria)

Strážci Galaxie (2014)

Po odchode z kina som rozmyslal nad tym ako ma Edge of tomorrow neuveritelne prekvapil a ostal u mna kinom tohto leta. Viem nepatri to sem, ale po neuveritelnych recenziách som sa na guardianov strasne tesil. Ostalo pri akcii, vtipe a dobrych postavach..stale tam ale nieco chybalo...bol to pocit ako pri green lanternovi (moja najoblubenejsia postava) kde aj napriek perfektnemu prevedeniu chybala dusa filmu, nieco z coho by som bol paf, co by stalo za to aby som sa o to zaujimal a mal o to strach..

Jízda švárů (2014) odpad!

moj prvy odpad na CSFD..mozno prisny..ale Kevin Hart je pre mna stelesnenim neprijemneho, otravneho, nezabavneho "herca".

Noe (2014)

takova pi*ovina...sorry ale vazne si nepamatam iny film v ktorom ma konanie postav tak neuveritelne iritovalo

Predátor (1987)

best of the best..jeden z naj akcnych filmov vobec

Na hraně zítřka (2014)

Ktokolvek pod 4 hviezdy nepochopil scenar, alebo nema rad sci-fi alebo Cruisa :)