Spartakus (2010) (seriál)

Do naha! (1997)

Hudba: Anne Dudley

District 9 (2009)

Hudba: Clinton Shorter Hodnocení OST: 5/5

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

1. série 100% 2. série 100% 3. série 100%

Zombieland (2009)

Velmi povedená komedie!

Michael Jackson Live in Bucharest: The Dangerous Tour (1992) (koncert)

Nejlepší live DVD, které jsem měl kdy možnost vidět. Neuvěřitelný výkon samotného krále Popu. Výborný setlist a skvělá atmosféra. Skvělý hudební zážitek. Michael Jackson 4ever!!! Navždy v našich srdcích.

Michael Jackson's This Is It (2009)

To je ono! Tolik zraků jako na tohle dílo se neupřelo na žádný jiný hudební dokument. Hudební dokument mapující přípravy turné This is it. Dílo určené fanouškům. Milionům fanoušků, které přišli o svého krále. Krále Popu. Několik generací včetně té mé bylo ovlivněno jeho tvorbou. Jeho hudba změnila dějiny. Michael Jackson vždy chtěl nečím překvapovat. Perfekcionalista každým coulem. Přál si, aby každá písnička zněla, přesně tak jak jí lidé znají z desky. Přípravy byli opravdu velkolepé což ukazuje Thriller 3D, který vypadá velmi povedeně či jiné grafické efekty, které by náštěvníkům jeho koncertů zůstali v paměťi. Tajil se mi dech při uvědomění toho, že koukám na člověka kterému je 50 let a přitom se hejbá lépe jak jeho taneční doprovod. Je mi velmi líto, že se to nepovedlo. Byl by z toho největší návrat v dějinách. Král je sice mrtev, ale navždy bude v našich srdcích. Žít dál.