Na břehu (2000) (TV film)

Zas Hallmark. Dobrý film s atmosférou jaderné války. Drsný a dobrý. 75%

Milionář z chatrče (2008)

Zážitek! Připadalo mi to jako drsná indická pohádka. Super tanec nakonec. 100%

Mechanik (2004)

Christian Bale je vážně pan herec, i když tady vypadá vážně hrozně. Film je zajímavý, dost divný, ale ke konci dost jasný. I přesto, že mě film ze začátku moc nenadchnul, nakonec mě docela zaujmul. 90%

Na tenkém ledě (2003) (TV film)

Byl u toho hroznej dabing, ale když ho opomenu, tak z toho vychází dost podprůměrně zahraný film. Obsazení je neúměrné rolím a největší škoda filmu je, že obsadili Keaten do role, která k ní vůbec nesedí. No někdy to bylo sice drsný, né díky hereckým výkonům, ale převážně kvůli tomu, že někde to takhle vážně je. Celkově nepovedený film 30%

Labyrint lží (2008)

Další skvěle natočený a obsazaený film. Vynikající Leonardo DiCaprio s dost bijícíma hnědýma očima a Crowe jakbysmet. Prostě super. Drsný, krvavý, docela věrný film z arabského prostředí, ve kterym by snad nikdo dobrovolně nebydlel. Kvalita. 90%

Batman začíná (2005)

Skvostně natočený film. Bale je lepší než všichni ostatní Batmanové kdy předtím. Všechno dobrý. 95%

Dva z Queensu (1998) (seriál)

V každém díle aspoň pár vtipků. Na jiné americké seriály to nemá, ale přesto lepší průměr. 60%

Srdce k pronajmutí (1997) (TV film)

Film, který mi je už jen názvem proti srsti. Naivní pseudoatmosferický americký film, ve kterém se mají vždy všichni pětadvacátýho rádi. Nic originálního, jelikož je tu každý druhý film vysíláný o vánocích na stejném principu.30%

Liga výjimečných (2003)

Film plný výmyslů, nesmyslů a technických výmožeností, které ani dneska nikde neobjevíte. Podprůměrná blbost, která nenadchne, spíš ještě otrávý. Příběh prádný. Nechápu jak mohli všechny postavy slátat dohromady. Nesmysl.O hvězdičku víc za Seana Conneryho. 45%

Černý rytíř (2001)

Lawrence je komediant a ten jedinný tenhle film drží. Takovej průměr. 50%