Paranormal Activity 2 (2010)

Toto pokračování paranormal aktivity mi připadá spíše jako upravená jednička. V podstatě naprosto stejný průběh jako u jedničky. Bouchající dveře padající nádobí a podobně. Za mě 2*

Drtivá porážka (2008) (pořad)

Velmi povedená soutěž, která podle mě jen tak neomrzí jako například Ninja faktor, ve kterém se neustále objevují stejní lidé a po pár dílech vás už nebudou bavit ani ty pády. Ve wipeout jsou neustále noví soutěžící, hlášky a i dráha se v skoro každém dílu mění.

Svatyně (2008) (seriál)

Pro mě povedení seriál s originálním námětem, který se ze začátku může zdát nudný, ale čím díl u něj vydržíte, tím víc vás bude bavit.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Tento seriál mě příjemně překvapil. Zpočátku jsem si nemyslel, že mě zaujme, ale po několika epizodách mě vtáhl do děje.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Bohužel jsem tímto filmem docela zklamán. To co jsem od tohoto filmu čekal, se vůbec nevyplnilo. Občas jsem se začínal nudit, a když už to vypadalo, že se začne něco dít, začali závěrečné titulky.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Pro mnohé fanoušky předchozích dvou seriálů zklamání, podle mě se stargate konečně posunula dopředu od jednoho týmu, který poráží všechny nepřátele, což je podle mě dobře. Seriál není nejlepší a často v něm je vidět, že je inspirovaný jinými (Lost, BSG…) ale i přes to je to pro značku stargate posun vpřed.