Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Morfujeme! Bavilo nás to a vůbec nám nevadilo, že každý dílů konči stejně. Bez vyjímky! 50% (DĚJ ** AKCE *** EFEKTY * HERCI *) IMDb.com: 5,9/10

Digimon (1999) (seriál)

Zbytečná parodie na pokémona! 10% (DĚJ * AKCE ** ANIMACE **) IMDb.com: 7,0/10

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

Iluze, klam a zase iluze. Tohle tady bylo již nesčetněkrát. Musím ale přiznat, že "rocker" Criss Angel má talent a umí to s obecenstvem. Jestli už je podplacené nebo o ničen neví, tak to už je věc druhá! Jedno mu ale musím nechat, a sice, že s náma umí dobře vyjebat. 60% (EFEKTY ****) IMDb.com: 6,5/10

Smrtící válečníci (2009) (pořad)

Chcete vědět jak by dopadl souboj mezi Ninjou a Sparťanem nebo Mafií a Yakuzou? Tak je tento seriál určen právě vám. Grafické a počítačové simulace vás stáhnou přímo do děje mezi tyto bojovníky. Kdo nakonec vyhraje? 70% (DĚJ **** EFEKTY ****) IMDb.com: 7,3/10

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Už jen za Chocholouška si film zaslouží 4 hvězdy. Dále netřeba komentovat, viděl to snad každý. 80% (DĚJ **** VTIP **** HERCI ****) IMDb.com: 7,3/10

Továrna oživlých mrtvol (2009)

Psycho hororová komedie s nádechem thrilleru... To bylo první co mě napadlo po 10 minutách. Asi to bude mnou ale ja tohle fakt nedal. Nedávalo mě to vůbec smysl! Režisér to asi myslel jinak ale mě to fakt nic neříká. 5% (DĚJ odpad AKCE * VTIP * HOROR * THRILLER ** HERCI *) IMDb.com: 3,8/10

Noc v muzeu (2006)

Myslíte si, že v noci muzeum spí? Omyl! Tento film vám to potvrdí. Ben Stiller jako noční hlídač to nemá vůbec jednoduché. Široká škála postav a věcí, které ve filmu ožívají vás jistě potěší. Já osobně se dobře bavil. 70% (DĚJ **** AKCE ** VTIP **** EFEKTY ** ANIMACE *** HERCI ***) IMDb.com: 6,3/10

Noc v muzeu 2 (2009)

Další pokračování filmu Noc v muzeu mi příjde ještě více vtipné a promyšlené, jakoby se scénárista a režisér snad poučili ze svých "chyb". Hlavní postavy sice zůstávají ale je tady přidáno více akce a efektů. Jsem spokojen. 75% (DĚJ **** AKCE *** VTIP **** EFEKTY *** ANIMACE **** HERCI ****) IMDb.com: 5,9/10

Žhavé výstřely (1991)

Charlie Sheen alias Měkká Tlapička v parodii na film Top Gun. Starší komedie na kterou jen tak nezapomenete. 70% (DĚJ *** AKCE *** HUDBA ** EFEKTY ** HERCI ***) IMDb.com: 6,5/10

Horší než smrt (2007)

Když zamícháte LSD, černý humor, pohřeb a pár talentovaných herců, vznikne vám tohle! Jedna z nejlepších černých komedií, které jsem viděl. Tahle nechutně ujetá komedie vás opravdu dostane do kolen! 90% (DĚJ ***** DRAMA ** VTIP ***** HERCI ****) IMDb.com: 7,3/10