Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krátkometrážní
  • Dokumentární

Box (2009)

Film se m i líbil, nejvíc na mě zapůsobil Frank Langella, milion dolarů a někdo koho neznáte zemře.

Tři slunce (2004)

Zajímavý film, řekl bych docela nízko nákladový, moc herců v něm nehrálo, ale děj byl velmi zajímavý, přesně vystihující 14. století.

plakát

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Zajímavý film, s filosofickým podtextem vnímání světa, ze kterého má každý možnost si odnést zcela něco jiného. Herci byli vynikající, dobrý pocit z tohoto filmu.

Sobík Niko (2008)

Hezký animovaný film, působil na mě víc nenuceně než třeba Nadagaskar či Ice Age..

Fish Tank (2009)

Musím říci vynikající film, hlavně herecký výkon Katie Jarvis byl excelentní. Zajímavý děj i prostředí.

plakát

Zack a Miri točí porno (2008)

Docela zajímavý film, takový řekl bychupřímný, na nic si nehrál, děj byl zajímavý, občas děj dokreslovala dobře se do děje ladící hudba, výkony herců byly také nadprůměrné, vcelku dobré, ale něco tam chybělo, nevím přesně co to bylo, ale něco jsem u toho filmu postrádal. Je to mezi 3 a 4 hvězdama, většinou, se přikláním k většímu číslu, ale tentokrát nevím proč, ale ta 4 mi tam nějak nepasuje.

Showgirls (1995)

popravdě nic moc film, přišlo mi to celý tak trochu o ničem, Las Vegas jako jeden velký kýč, zvláštní prostředí, zvláštní dialogy, nebylo to nejhorší, ale už bych to nechtěl nikdy více vidět, byla to slabota. Dávám dva, ale objektivnější by bylo dát 1 a půl, ale to nejde a tak matematicky zaokrouhluji nahoru.

Automat na lásku (2000)

Takový velmi zvláštní film, ale moc se mi líbil, těžko se to hodnotí, ale hlavně ten hlavní herec, ten neměl chybu, jak byl za každou cenu upřímný, i když věděl, že to pro osobu, se kterou se baví příjemné nebude. Velmi kladně hodnotím severskou kunematografii a pro finskou mám též velmi zvláštní slabost. Výborně.

Lítám v tom (2009)

Zajímavý a řekl bych neotřelý scénář měl tento film. Vynikající Clooney, od kterého bych teda padáka dostat fakt nechtěl. Zajímavá byla vždy ta mapa každého města Spojených Států z letadlového pohledu, ta mě vždy zaujala.

Zatuchlé vzpomínky (2004)

Slušný film, jak se zde píše v některých komentářích, že to bylo předvidatelné, s tím bych si dovolil nesouhlasit, já jsem upřímně řečeno děj ani trochu neočekával a byl jsem dosti překvapen.