Černá labuť (2010)

Doost psycho, Natalia Portman zahrála úžasně. Skvělý film na spaní :D

Tenkrát v Americe (1984)

Na Kmotra to nemá, ale myslím si, že by se tohle skvostné dílo s ním nemělo srovnávat, protože je to tak trošku jiný žánr, vlastní žánr vytvořený Sergio Leonem. 229 minut dlouhý film a stejně jsem u něj vydržel bez pauzy napjatě sedět. Mafiánský klobouk dolů před všemi herci, ale hlavně před jako vždy skvělým Robertem De Nirem. 90%

Training Day (2001)

Tak takovejhle nářez sem nečekal, opravdu drsnej první den na protidrogovým u LAPD

Obvyklí podezřelí (1995)

Chvilku před koncem sem si říkal, že to mohlo skončit zajímavějc - a ono taky že jo ! tenhle mistrovský kousek mě fakt dostal, a herci fakt super Spacey jako vždy dokonalý.... nejlepší jak Benicio Del Toro mluví v originále to musíte slyšet..

Kmotr (1972)

První díl legendární mafiánské ságy je pro mě ve všech směrech dokonalý film, úžasná ukážka poměrů mafie po válce v USA. Nejvíce mě asi dostává hudba, která suprově zapadá do tématu a je prostě úžasná. Marlon Brando hraje skvěle, stejně jako všici ostatní, také Al Pacino, jehož tato role odpálila mezi hvězdy. 5*

Město bohů (2002)

Těžko vystihnout dokonalost tohodle snímku, asi nejspíš rozdílností od amerických krváků, super střihem a uvěřitelností příběhu, o kterém se na konci dovíte, že je podle skutečné události.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Obdivuji jak může někdo natočit dobrý film z úvodní poloviny knihy. A to přesně se Yatesovi povedlo. Zas o něco temnější Harryho příběh, který se snaží okopírovat knihu co nejvíce, což vůbec není na škodu a v případě 2 části by to snad ani jinak nešlo. Pro mě zasloužených 5*

Saw 3D (2010)

Důstojný závěr série, která si podle mě zaslouží uznání, sice to nebyli kritikou uznávané filmy, ale určitě se každému vryly do mysli svojí brutalitou, která nezná mezí a příběhem, ačkoliv trochu zmateným, ale nakonec vyřešeným. Tímto ale prosím o žádnou další nastavenou kaši ;-) 85%

Test (2003)

4* za al pachina a farrella