Rukojmí (2005)

Bruce Willis je schopny herec, dokazuje to aj teraz ked ma zvadnute svaly... No on ich vlastne nikdy ani tak nepouzival, pouzival skor hlavu a prave kvoli tomu mi je sympaticky aj do dnesnych cias! Film Hostage ma zo zaciatku originalnu atmosferu! Bohuzial si ju vsak neudrzi do konca a sem tam zapada do nudy. Je to kvoli rezii, ktrora je mierne neschopna doviest mimochodom dobru story napinavo do konca...

Titanic (1984) (TV film)

Je to sice tv film ale dost prekvapi....

Stealth: Přísně tajná mise (2005)

Ze vraj TOP GUn noveho storocia, to stalo na booklete! Ma to od seba moc daleko! Ako mozu producenti nieco taketo zafinancovat...no vdakabohu dileko si zasluzilo odmenu vo forme najvastsie prepadaka tohto roka!!! Spravodlivost existuje a spoliehat sa na SGI by ich po tomto prepadaku malo prebrat.

Blbý a blbější (1994)

Pokladam ho za najlepsi film s j. Carreym! Perfektna hudba, krasna L. Holly... A tie gagy a konecne sa cinil aj slovensky dabing

Hledání Země Nezemě (2004)

Je to pekny film, balzam na dusu! 5 * nedostane preto lebo tam boli prekrutene fakty! Spisovetel knihy mal v dobe pisania az do smrti mrozie fuziky ale to podstatne je ze postava Winsletovej mala manzela ktory jej nezomrel!

Umučení Krista (2004)

Toto je horor POMO a s bibliou to ma spolocne len velmi malo. Oprav to prosim POMO!

Statečné srdce (1995)

Je to omnoho lepsi film ako UMUCENIE KRISTA Mel! Ma silu. Podla tohto filmu by som za Wiliama zomrel. No podla Umucenia Krista za Jezisa nie!

Dracula 3000 (2004) (TV film) odpad!

Casper Van Dien a myslel som si ze je to novy film ktorym ma prekvapis, aspon tak ako z STARSHIP TROOPERS! HA HA HA HA HA HA. Som somar

Úžasňákovi (2004)

Pixar zatial nevytvoril zly a este ani priemerny animovyny film . Rodinka uzasnych su dokazom.