Vraždy v Oxfordu - Špatná perspektiva (2009) (epizoda)

Fiona who?! Ale ne... přejme Hathawayovi trochu toho štěstíčka! Možná už jsem jednoduše přesycená, ale nějak jsem se na ten příběh nedokázala napojit. Moc mě to nebavilo. 2,5*

Anatomie života - Konec hry (2021) (epizoda)

Děj hroznej, postavy a vztahy mezi nimi budou jedno velký klišé, co si budeme nalhávat. Říkám si, že kdyby to nebylo natočený ve stylu jakým je (Ordinačka hadra apod.), mohlo by to jako oddechovka i tak pěkně fungovat. A zajímalo by mě, jaký je původní originál. Za chvíli jede ještě jeden díl, tak ho zkusím. Padni jak padni.

Vraždy v Oxfordu - Něžný déšť milosrdenství (2009) (epizoda)

Studentský příběh je spíš průměrný a za srdce příliš nevezme. Druhá linka mě celkem překvapila. Nějak jim to spadlo z nebe do klína a v rámci minulých událostí jsem myslela, že se s tím budou víc crcat. Možná by to ale bylo ke škodě, těžko říct.

Nadějný rok (2011)

Příjemná oddechovka u které se budou bavit nejen ornitologové. Mě přilákalo obsazení Jacka Blacka.

Zločiny Velké Prahy - Dáma v studni (2021) (epizoda)

Plesl, Langmajer dobře se na ně dívá (zvlášť na pana Langmajera, když ze sebe nedělá před kamerou vola, pardon), jsou to dobří herci. Z Denise Šafaříka jsem nějaká nesvá, ten hlas, jak kulí oči. :D Ale to je můj osobní problém. Kamera i hudba mi přijde zvláštní, asi bych byla radši, kdyby to působilo více starosvětsky. No... je to první díl! Uvidíme. :-)

Vraždy v Oxfordu - Tajemství lásky (2009) (epizoda)

Linka s Lewisovou ženou (zatím?) spí. Vraha jsem uhodla, on už ani nikdo jinej vlastně nezbyl. :D Ale nebudu zastírat, že jeho důvody mě nešokovali! :-)

Vraždy v Oxfordu - Série 2 (2008) (série)

Buď jsem si zvykla na pomalé tempo, nebo ho tvůrci trochu zrychlili. Bavilo mě to víc jak první řada. Dva detektivové mají mezi sebou skvělou chemii, u jejich rozhovorů se vážně bavím. Konec vnáší otázky, jsem zvědavá, jestli je třetí řada zodpoví.

Vraždy v Oxfordu - Nepřestávej se dívat (2008) (epizoda)

Další zamotaný, bizarní případ, který je ale přese vše uvěřitelný. Osvald Lewise dost nakopl, tak jsem zvědavá, co se z toho vyvrbí.

Vraždy v Oxfordu - Život zrozený z ohně (2008) (epizoda)

Tento díl mě bavil opravdu hodně. Dost možná proto, že se to točilo okolo Jamese. Škoda toho konce, který byl prostě moc a trochu ten díl srazil.