Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Animovaný
  • Drama
  • Akční
  • Dobrodružný

Oblíbené filmy (8)

Prázdniny v Římě

Prázdniny v Římě (1953)

Tato sladká romantická komedie s ještě sladší a nenahraditelnou Audrey Hepburn v hlavní roli mě už jako malou holčičku upřímě a neuvěřitelně rozplakala. Nevím, snad slzy od smíchu, možná od dojetí toho děsivě krásného konce. Za tuto roli novodobé, panovačné princezničky, ale hlavně za tu její nenapodobitelnou krásu si doopravdy toho Oscara tahle mladá dáma zasloužila se vší úctou. Audrey byla princezna, která už navždy princeznou zůstane a její úsměv nikdy nevymizí z mé paměti. Na závěr jen můžu říci, že tohle dílo je pro mě dokonalou dokonalostí!

Šestý smysl

Šestý smysl (1999)

Tiky v konečkách prstů,pot,strach,chvění celého těla.Tohle všechno a ještě mnohem víc během tohodle snímku,ke kterému mimochodem vzhlížím jen a jen s velkým respektem.Vynikající od začátku do konce,strašidelný od poloviny až do hrůzostrašného a tak moc nepředvídatelného konce.Skvělé herecké výkony tak malého a tak vylekaného chlapce s tolika trápením,kterého výborně ztvárnil Haley Joel Osment.Nemluvě o bezkonkurenčním podáním Bruce Willise.Pokud se mě kdokoliv zeptá na otázku U kterého filmu jsem se bála,nebudu ani na vteřinu váhat.!

Žlutá ponorka

Žlutá ponorka (1968)

nežli se rozhodnete zkouknout tenhle film,musíte nejprve nechat veškerou realitu doma v šuplíku.Potopíte se do parádního fantazírujícího kresleného snímku, ke kterýmu budete vzhlížet buďto jako k největší hovadině co ste kdy viděli a nebo s největším obdivem a údivem:)Musíte brát v úvahu, že ta realita je zastrčená v šuplíku a vy ste posádka po boku s Johnem, Paulem, Georgem a Ringem...mimochodem s posádkou ,pro mě, těch nejvýznamějších muzikantů.....

Kokain

Kokain (2001)

Úžasný herecký výkon Johnnyho Deppa, krásná podívaná na krásnou Penélope Cruz. Vtahující snímek natočen alespoň podle mého laického názoru tak,aby si nikdo nemohl říct,že se tohle nemohlo přeci nikdy stát.

Ovládací panel
2 body

Fanklub

(2)

Reklama

Reklama