Joy Division (2007)

Příběh jednoho města filtrovaný zkrz osobnost Iana Curtise.

Jsem uprchlý galejník (1932)

Zpočátku naivní i na třicítky, ale naštěstí je naivita včas rozemleta slušnou režií. Dokonce i příběh přestává být vyměklý a začíná se ubírat vážnějším a zajímavějším směrem. "There are no musts in my life, I'm free, white and 21."

Jsme to, co jsme (2010)

Absolutně nezvládnutý mexický pokus o tajuplnou atmosféru asijských hororů. Když se potřicáté objevil záběr na zavírající se dveře, přestala jsem počítat. 82% na rottenech je zcela mimo mé chápání.

Jupiter vychází (2015) odpad!

Twilight Reloaded. Dokonalý fail - scénář, charaktery, střih, akce, dalogy, casting... name it. A surfovací boty jsou totálně gay. Splácanost nakonec ani tak nevadí, ale v kontextu celé té demence je dost vtipná (záporák z Hvězdné brány, mechové, pseudovlkodlak, ještěři, asiatka, kruhy v obilí, Asterixovská byrokracie, křídla - nechápu, že ten film je taková nuda!). Příště prosím o kooperaci s Shyamalanem. Jediný "klad" je asi to, že Redmayne se nebere vážně.

Jurské komando (2008)

Tajně jsem doufala, že pomůže, když tenhle film uvidím naschvál a ne omylem. Očekávaná stupidita se dostavila, s vtipností je to bohužel slabší...

Jurský park (1993)

Bylo mi osm a koupila jsem si v kině sádrovou sošku tyranosaura.

Jurský svět (2015)

Indiana Jones vs. Godzilla vs. T-Rex. Popcornových 70.

Kainova výchova (1992)

De Palmovský orgasmus s nájezdem rychlejším než kvalitní kokain. A jestli jsem tvrdila, že Femme Fatale je podvod na diváka, pak Raising Cain je podvod stonásobně větší. V každé vteřině nevypočitatelné a totální psycho.

Katanga: Jednou do pekel a zpět (1968)

Uvodni titulky jsou zhulenecky sen,ale ani celkove nechybi temer nic: zoldaci, nacek, obrneny vlak, souboj s motorovkou, opily doktor, diamanty, rozrusena blondyna... pecka. Dve civilni valky za cenu jedne.