Sherlock Holmes (2009)

Fantom Paříže v Londýně. Včetně Pitofovského diletantismu, mystického okultismu a kung fu.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Za prvních jednadvacet sezón.

Skins (2007) (seriál)

Skvělá hudba, skvělí herci, perfektní scénář a koncert Crystal Castles. Jen by mě zajímalo, kde našli tolik lidí s nosem nahoru... Za ty dva poslední totálně ulítlé díly si Skins zaslouží bodové absolutorium, hlavně za posledních pět minut. A nejlepší na tom všem je, že druhá sezóna v nastaveném tempu vesele pokračuje. Život dojebané anglické mládeže, tak skvělý a tak posraný. Tak je to správně. A Adam Sandler je sladký, když ztišíš jeho hlas. Dokonalé. Nepamatuju si, kdy mě naposled něco tak emocionálně rozdrtilo. Napoprvé, napodruhé, pokaždé. But it’s all over... It’s all over. O tragédii 3 sezóny decentně pomlčím, čtvrtá se až do sedmého dílu jevila ok.

Skrytá identita (2006)

Kdyby to byl remake ve stylu Van Santova Psycha, nic by se nestalo. Já bych nebyla naštvaná a bylo by o jeden zbytečný film navíc. Takhle je to jen zoufalý pokus předělat téměř dokonalý originál pro americké publikum. Slavní herci tomu nepřidávají, vylepšený scénář nestojí za nic, a tak atmosféra originálu zmizela a zbyla jen neskutečně emocionálně slabá vykrádačka ve které žádné postavě nevěřím. I ten DiCaprio je slabý. Podprůměrné i s odhlédnutím od mého vztahu k Infernal Affairs.

Skyfall (2012)

Důchodecké poučky o tom, že Bond býval více Bondem snad ani nemohly dostat méně úrodnou půdu.

Slaměný vdovec (1955)

Nejméně zábavná ze všech slavných konverzačních komedií, s nejprofláklejší scénou MM nad metrem, na které vlastně nic není.

Slečna Kicki (2009)

Příjemně ubíhající konstrukt.

Smoke (1995)

Coffee and Cigarettes let devadesátých. Tedy, spíš jen Cigarettes.

Smrtihlav (1998)

Vidím v tom Skleněnou Harmoniku... asi začínám intelektuálnět.