Jericho (2006) (seriál)

Od druhého dílu to celé připomíná Merloce Place kombinované s Vražedným pobřežím. Nick Slaughter je hrdina řešící všechny problémy, paní ze supermarketu je naštvaná, že jí lidi berou zboží, mladý chlapec je zamilovaný... takže k čemu vlastně řešit tu atomovku.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

A já se ptám, kde je vrtulník a jestli je Pa Tee Tint plnohodnotné jméno záporáka. Jinak téměř bez výhrad, ale ten vrtulník mě vážně žere.

Once (2007)

Home video o tom, že Glen umí zpívat, což stejně všichni vědí. Od poloviny si člověk na ten amaterismus zvykne, ale tak dementní dialogy už jsem vážně dlouho neslyšela. Soundtrack jednoznačně lepší než film.

Zmizení (2005)

Roztomile pokřivená verze noirového příběhu odehrávající se na střední škole, která je až podivně žánrově čistá (paradoxně protože není typická), místy připomíná adventuru a má nadhled. Přidejte skvělou hudbu a nepochopená pecka je na světě.

30 dní dlouhá noc (2007)

Nebetyčně stupidní upířina se skvělou atmosférou a Joshem Hartnettem.

Já, legenda (2007)

Po Last Man on Earth a Omega Man již třetí nepříliš povedená adaptace Mathesonovy průměrné knihy. Raději si pusťte novozélandské Ticho na Zemi, které sice nemá ani Vincenta Price, ani slavnou předlohu, ale má atmosféru od začátku do konce.

Východní přísliby (2007)

Vybuchujícím hlavám a mimozemským hovnům definitivně odzvonilo... škoda.

Hrdinové (2006) (seriál)

1. serie 90%, 2. serie 40% (po třech dílech)