Žhavé výstřely 2 (1993)

Urcite lepsi nez prvni dil, jen skoda, ze to tempo uvodnich 20 minut neudrzi az do konce.

Žiješ jenom dvakrát (1967)

Bond cislo 5 - no, uprimne, nic moc. Scenar dost na vode a Lewis Gilbert je, v bondovskem ramci, reziserska nula.

24 hodin (2001) (seriál)

Season 1: 5*, Season 2-6: 4*

39 stupňů (2008) (TV film)

Docela vtipna a relativne akcni produkce BBC. Ctvrte zfilmovani knihy Johna Buchana. Spionazka z roku 1914. Takovej James Bond z pocatku stoleti. Skoda, ze se tempo ze zacatku neudrzelo po celej film. Hezky zabery Skotka. Tezke rozhodovani mezi 3* a 4*, nakonec 3* za hroznej dabing zenske postavy (Marta Issova), za to, ze se to moc nedrzi knihy, a za ponorkovy zaver.

40 let panic (2005)

Extended version - Asi nejslabsi z kvartera Superbad, Knocked Up a Forgetting Sarah Marshall. V podstate romanticka komedie o tom, ze na kazdyho ta prava laska nekde ceka, a je jedno, kolik si jich mel predtim. Trosku chybi hlaskovani ala Superbad, clovek se nerehta, spis se tak nejak usmiva.

50x a stále poprvé (2004)

Hodne prijemna vec, a relativne vazne tema. Skoda tech par vtipku, ktery uz byly pres miru a posouvali to do trapnosti. Drew vyborna, skvely soundtrack.

500 dní se Summer (2009)

Nutno videt jeste jednou, v klidu, a v originale. Ma to urcite neco do sebe, jen v tom bordelu doma nevim co.

8 MM (1999)

Hrozna fnukna, ten drsnej polda

96 hodin (2008)

Wow! Svizna akcarna bez zbytecnejch kecu, slusnej Neeson v hlavni roli a Pariz. Co vic si prat. Uz dlouho jsem nevidel takhle cistej akcni film.