wohna

wohna

Tomáš Vohnický

okres Praha
Filmy a seriály? Jo to by šlo.

homepage

Twitter: vohna10

23 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 7.11.2014
  Šéf (2014)

  Celý film se točí kolem šéfkuchaře Carla Caspera (Jon Favreau), který náhle skončí s prací v prominentní a dosti noblesní restauraci v Los Angeles. Je vlastně k tomuto ráznému kroku donucen, protože ze strany vlastníka restaurace (Dustin Hoffman) necítí podporu a je nucen dělat jídlo stroze a jednoduše, bez jakékoli kreativity, kterou je proslulý. Po tomto rozhodnutí přemýšlí, jak dále naložit se svým pracovním životem. Spojí své síly se svojí bývalou manželkou (Sofía Vergara), s kamarádem (John Leguizamo) a synem a založí pojízdnou restauraci, chcete-li bistro v dodávce. Díky tomuto nápadu Carl znovu "nastartuje" svojí vášeň pro kuchyni - a začne se konečně radovat ze života a z lásky.

  • 20.3.2014
  Ten třetí (2013)

  Tři propletené milostné příběhy zahrnující tři páry ze třech měst: Říma, Paříže a New Yorku.

  • 20.3.2014
  Richard Peter Johnson (2015)

  Richard Peter Johnson, držitel trofeje od AVN (Adult Video News) za mužský výkon roku, odchází z pornografie na vrcholu své kariéry, aby se pokusil o svůj původní sen, čímž je hraní na stříbrném plátně.

  • 20.3.2014
  Transformers: Zánik (2014)

  Mechanik Cade Yeager (Mark Wahlberg) a jeho dcera Tessa učiní objev, který dolů na Zem přivede Autoboty a Decepticony. Spolu s nimi ale přivede i paranoidního vládního úředníka.

  • 1.1.2013
  Muhammad Ali: Největší souboj (TV film) (2013)

  Aliho největším zápasem byl jeho boj s americkou vládou. Film o politice, aroganci obklopující válku ve Vietnamu a o pomstě na největším americkém sportovci 20. století, který odmítl bojovat ve válce.

  • 1.1.2013
  Zachraňte pana Bankse (2013)

  Film je o spisovatelce Pamele L. Traversové, autorce knihy o Mary Poppins, a o její životní cestě. Příběh se odehrává mezi roky 1907 a 1961. Walt Disney Pictures usiluje o zfilmování příběhu o Mary Poppins a tak se P. L. Traversová vydává do Hollywoodu, aby vše vyjednala a o všem si promluvila.

  • 29.12.2012
  Pokrevní pouto (2013)

  Film pojednává o dvou bratrech, z nichž každý stojí na opačné straně zákona. Oba dva ale čelí organizovanému zločinu v Brooklynu v roce 1970.

  • 29.12.2012
  Java Heat (2013)

  Američan se snaží v Indonésii vypátrat teroristy. Jelikož mu to ale činí značné problémy, spojí se s muslimským policistou. Oba se vydávají po stopách teroristické buňky.

  • 21.12.2012
  Get a Job (2016)

  Komedie soustředěná kolem nedávného absolventa vysoké školy, jeho přátel, a jejich pokusů o zajištění pracovního místa.

  • 1.12.2012
  Země naděje (2012)

  Drama od režiséra Guse van Santa pojednává o prodejci zemního plynu Stevu Butlerovi (Matt Damon) a jeho obchodní partnerce Sue Thomasonové (Frances McDormand). Společně navštěvují venkovské městečko, kde chtějí koupit práva na pozemek od místních obyvatel, kteří by potřebovali pomoci po nedávné ekonomické krizi. Setkávají se ale s odporem místního učitele, kterého podporují i jiní.

  • 1.12.2012
  Admission (2013)

  Portia (Tina Fey) pracuje v přijímacím oddělení na univerzitě v Princetonu. Tvrdě pracuje a velmi usiluje o povýšení. Její život se náhle změní, když narazí na starého přítele (Paul Ruud) při návštěvě experimentální vysoké školy v New Hampshire. Ten ji seznamuje s klukem, který by mohl být její vlastní syn, jehož se před lety tajně vzdala.

  • 26.11.2012
  Hell & Back (2015)

  Animovaný film o dvou nejlepších kamarádech, kteří se rozhodnou, že zachrání svého kamaráda. Byl totiž omylem stažen do pekla, k samotnému pánu zla, Satanovi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace