Pokoj (2019)

Já jsem maximálně spokojená. Vše, co má dobrý horror mít a ještě závěr, který by mohl mít pokračování.

Panství Downton - Christmas Special (2015) (epizoda)

Naprosto důstojný a krásný závěrečný díl hodný tohoto úžasného seriálu. Jsem nadmíru spokojená. Scénárista ho ukončil v pravý čas, neboť další díly už by nebyly přínosné.

Špunti na cestě - Poslední prázdniny (2022) (epizoda)

Seriál tak trochu pro děti i pro rodiče. Vcelku dobrý. U třetího dílu jsem zjistila, že vychází z filmu Špunti na vodě. Chybí snad jen Hynek Čermák, kterého nahradil stejně dobrý David Novotný.

Tajemství britské královské rodiny (2021) (seriál)

Jednotlivé epizody - 3. Kolik to všechno stojí, 4. Královské děti, 5. Královské svatby kdysi a dnes, 7. Alžběta a Philip manželství, povinnost a láska, 8. Následovnictví, královský rodokmen.

Fotr na tripu (2021) (pořad)

No nevím, jestli bych svoje děti vystavila takovému drsnému dobrodružství. Nota bene malé holčičky.

The Boy (2016)

Tady se sešlo několik příznivých faktorů. Nevěděla jsem vůbec o co v tomto filmu půjde, to je plus. Možná i proto jsem byla dějem překvapená a o to víc mě bavil. Je tu spousta lekaček, tajemna. A v další řadě je tu skvělá, hezká herečka, na kterou se příjemně koukalo. Jsem prostě nadmíru spokojená. 94%.

Temné osnovy (2018)

Na to, co jsem od tohoto filmu čekala podle upoutávek, mě až příliš zklamal.

Magnolia (1972) (TV film)

Tady je svět ještě v pořádku. To byly ještě krásné české hrané pohádky. Docela mě mrzí, že dnešní děti jsou odkojené na Spidermanech a Želvách ninja.

Panství Downton - Epizoda 4 (2015) (epizoda)

Poslední dva díly už mi přijdou trochu jako mlácení prázdné slámy. Za mě tedy úroveň trochu klesá a je nabíledni, že toto jsou jedny z posledních dílů.