Příběh (2018)

Pěkný příběh. Občas se to sátá, že člověk vytěsní některé vzpomínky. Ty, které by byly pro něho příliš bolestné.

Motelové pokoje (2012)

Tohle je přesně jeden z těch filmů, kde se skoro nic neděje a jsou tak rozvláčné, že se nedají skoro dokoukat. 50%.

Planeta opic (1968)

Tak tohle už je dneska kultovka a zároveň nejlepší film z celé řady. A že jich bylo natočeno hodně.

Nejroztomilejší zvířata světa (2015) (TV film)

Outloň je roztomilý, ale téměř vyhynulý. Fenek je z liščí rodiny. Má ze všech masožravců největší uši v poměru ke svým rozměrům.

Tajemství Michala Davida (2012) (TV film)

Michal David je svělý hudebník a geniální skladatel, textař. Napsal spousty písniček pro Karla Gotta, Lucii Bílou, Moniku Absolonovou a další.

První republika - Díl třináctý (2018) (epizoda)

Tak zatím se zdá, že další série nebude. První sérii jsem úplně milovala. Bylo to ohromně tajemné, takové mysteriózní. Druhá série byla o dost slabší, ale měla také něco do sebe. Třetí série se mi místy vůbec nelíbila. Ale dnešní poslední díl mně nezklamal. Bylo to důstojné zakončení. Jsem spokojená.

Saw 3D (2010)

Ani další díl se nevymyká atmosféře, která je ve všech předchozích dílech. Je to hodně brutální. Ale stále jeden z nejlepších rorrorů.