Šéfka (2022) (seriál)

Zkraje se zdál seriál takový nezajímavý. Mohlo to být také tím, že v době jeho vysílání bylo zároveň vysíláno hodně dobrých seriálů. V této chvíli udělala Tv Nova zřejmě nejlepší možný tah a to sice, že ho odsunula na léto, kdy již zmiňované lepší seriály byly odvysílané. Navíc v létě (myšleny prázdniny) nenabízely žádný seriál a tak byl vlastně jediný. A proto jsem se na něj podívala, i když jsem to původně neměla v plánu. Postupem času jsem si ho oblíbila, neboť nebyl vůbec špatný. Měl hezké zakončení, takové uspokojivé. Nejvíc mě naštve, když seriál končí pro mně neuspokojivým ukončením, kdy se mi někdy stává, že nadávám, že mám tímto závěrem zkažený celý dojem ze seriálu. Zde naštěstí ne.

Stoupenci zla (2013) (seriál)

Po 2. dílu musím konstatovat naprosté nadšení. Oceňuji jako dobrý tah napsat příběh, kdy v každém dalším dílu řádí jiný psychopat a zároveň je vše propojené do jednoho uceleného příběhu.

Stoupenci zla - Kapitola druhá (2013) (epizoda)