Sám život (2018)

Od začátku se film tvářil jako takový ani dobrý, ani špatný, prostě střed. Ale čím více se blížil ke konci, začal nabírat na zajímavosti. A najdeme tu i nějaké životní moudro.

Rošťáci (1985)

Moc hezký dobrodružný film pro větší děti.

Anatomie zrady (2020) (TV film)

Opravdu umně zpracovaný životopis plukovníka Moravce, o kterém jsem původně, přiznám se, neměla ani ponětí. Napínavé v každém kousku.

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Hrozně dlouho jsem se na tento film těšila. A vůbec mě nezklamal, Je naposto důstojným 3. pokračováním příběhů manželů Warrenových. Jeden postřeh - poprvé jsem si všimla u Very toho, že umí nasadit pěkně kamenný výraz, což se vyloženě při některých scénách nabízelo a zvládla to naprosto dokonale. Je to jedna z mých oblíbenkyň od doby, co jsem ji zaznamenala a to bylo v Bates motelu.

Chlap (2022) (seriál)

Z Doktora Franka jsem naprosto odvařená. Už dlouho jsem neviděla někoho tak sexy. Pro nezúčastněné doplňuji, že je i Slovenská i Italská verze.

Comedy Club (2016) (pořad)

Nejlepší je stejně Tigran Hovakimyan.

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Tak tohle je hnusně katastrofický film. Může vám způsobit slušnou depku. Nebudu se tady rozepisovat, jak vše dopadne. Shlédněte ho sami, jestli se na to cítíte. Zaručuji vám, že se ani chvíli nebudete nudit.