Adamova jablka (2005)

Dech beroucí snímek o setkání křesťanského fanatika s ateistickým fašistou.Farář je kapitola sama o sobě,věří natolik že nevidí realitu a Adam je přesný protipól.V první třetině jsem pořád nevěděl o čem že to je,ale potom už jsem jen seděl s otevřenou hubou.A konec jednoduše geniální.Jasných 5*

A.I. Umělá inteligence (2001)

Proč proboha dokázali na konci matku přivést k životu na jeden den?Nějak by to měl Spielberg objasnit.Jinak ale nemám výhrad.Film mě držel od začátku zápletky až po smutný konec.Hlavní hrdina navzdory věku hrál hodně profi.I když na jeden den,tak jsem mu lásku lidské matky ze srdce přál.Miluju tyhle Asimovky!

Akta X (1993) (seriál)

Předem oznamuji že seriál hodnotím pouze s Duchovnym,s následujícími díly mám kvůli odchodu hlavního hrdiny nějaký náboženský problém.Už kvalitní začátek graduje s kvalitním rozvětvením a přidáním dalších mých oblíbených postav (Skinner,kuřák) a až na pár dílů (viz na diskotéce s tím znetvořeným chudákem) byla atmosféra opravdu silná a královsky jsem se bavil.Vynikající bylo kromě alienské tématiky i různá spiknutí a zatajování pravd.Až na pár chybek a bylo jich fakt jen pár naprostá mysteriózní extáze.High five for five stars!:)

Ali G Indahouse - Film (2002)

Další obyčejná americká bláznivá komedie,kterou bych přirovnal k Sandlerovkám.Viděl jsem už i horší komedie a dá se na to dívat pokud člověk chce vypnout mozek.Dobrá scénka byla s leštěním plotku,ale jinak to byl moc velký kýč.Ještě štěstí že Cohen dostává dnes rozum a třeba Borat byl úplně jinde.No dobrý - to jest za tři...

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Ne film mi nepřišel až tak přeslazený jak se tu píše,nezdravě dojemný snad,ale ne přeslazený.Dnes už mrtvý Williams to zahrál opravdu se vším všudy a držel jsem mu palce až do konce.Jedno z těch opravdu dobrých dramat které jsem měl tu čest vidět.

Avatar (2009)

Nádherné efekty,Sigourney,ale nic co bych neviděl několikrát například v Pocahontas.Předem jasná zápletka,kdy se vetřelec dostane do klanu určité rasy a pak se postaví vlastním aby je ochránil...Podívání pěkné,není to špatný film,ale pět bych dal,kdybych to neviděl před tím několikrát jinde

Bastardi (2010)

Nesympatický hrdina a celkově otřesné výkony krom vyložených stálých hvězd.Až do očí bijící je to moc hrané,absolutně nesmyslné reakce a dialogy podporují už tak blbý scénář.Dvě hvězdy alespoň za snahu a songy starého bengora,než se z Rytmáče stál "král"..

Batman (1989)

Asi nejlepší film s netopýřím mužem.Burton a skvělí herci udělali své.Pustil jsem si film z nostalgie a i po letech jsem se bavil.

Batman navždy (1995)

Nebylo to úplně zlé,ale kdyby to dělal Burton tak by to dopadlo určitě lépe.Carry s two face alias Tommy Lee Jones by ještě šli,ale Val Kilmer mi nějak neseděl.Nemělo to nějak už tu atmosféru takže dobrý za tři.

Batman se vrací (1992)

Více se mi líbil první film s Nicholsonem,ale ten DeVito alias tučňák byl taky nebyl špatný.Maličko se nakláním k prvnímu íle ale druhý taky rozhodně neurazil.