Nástrahy velkoměsta (1984)

Kultovní záležitost v mnohém ne nepodobná panu účetnímu.Pamatuju na ni jako dítě kde jsem se fakt nasmál a i po letech mě dnes bavila,i přes to jak je špatně zahraná téměř všemi herci.4*

Muž na Měsíci (1999)

Přiznám se že si nejsem vědom o skutečném Andy Kaufmanovi,ale asi to musel být zajímavý člověk.Mne osobně nějak film nenasměroval,ani napodruhé jsem nepochopil o co hrdinovi šlo.Každopádně Carrey svou postavu zahrál naprosto perfektně,je to taky herec mnoha emocí a tváří a film byl koukatelný i přes mou neinformovanost.Hodnotím tedy film jako celek,možná kdybych věděl víc tak to bude za pět.

Tváří v tvář (1997)

Bomba a absolutní špička s těma nej tvářemi holywoodu.Geniální nápad a neustálá akce s pocitem svízelnosti a fanděním hlavní postavě.Nevím komu ale fandit víc,zda Cagevi nebo Travoltovi,vždyť si měněj ty xichty co chvilka a oba hrají parádně.Tenhle Snímek snad nemůže nikoho ani urazit a nebavit.

Rambo: První krev (1982)

Mezi predátory,vetřelci a terminátory další krásná klasika.John Rambo neprávem považován za houmlese,který není vlivem války ve Vietnamu schopný se ani uvést řádně před šerifem,si zbytečně v malém městečku nadělá nepřátele.Potom si je pěkně vychutná ve stylu zelených baretů.To já můžu i po letech.Klasika 90 let a dobrá..

Vybíjená (2004)

Uhneš klíči,uhneš míči:D Jeden z mála dobrých filmů kde mi Stiller nevadil.Vtipy,Gagy na úrovni.Špička v těchhle low komediích

Krokodýl Dundee 2 (1988)

Tak nějak mi nesedělo to prostředí,za to ale to byl Dundee a bylo tam více frků.Celkem jsem nasmál jak si Hogan zvyká na Velkoměsto,bidet,Heroin a transky.Váhal jsem mezi třemi a čtyřmi.No tři a půl prostě:)

Krokodýl Dundee (1986)

Ve své době příjemná komedie,Hogan hrál Australského domorodce celkem přesvědčivě.Prostředí pěkné a v té době nic lepšího snad moc v komerčních TV nebylo.Po letech to není ono ale nějak ve mě je ten nostalgický zážitek proto 4.

Hannah Montana (2009) odpad!

Proč ten Disney ještě funguje?A z čeho?Nikdo ať mi netvrdí že z 12ti-letých dětech odložených v Sanatoriu pro blázny,masochisty, a úchyláky.Miley by se měla dát na nějakou erotiku,jestli chce aby s toho sexy pysčyska cosi vymámila.Tohle je shit nehorázného kalibru.Nemělo by se to dělat,ale dovolím si hodnotit odpadem i když jsem nedokoukal do konce.Nešlo i když se snažím u každého filmu mučit do konce......Prosím Disney netočte už..

Gumídci (1985) (seriál)

Neměli na Duck Tales,ale zase byli o trošku lepší než Rychlá rota.Jako děcko jsem je miloval asi jako každý.Jasných 5 z mé nostalgické vzpomínky..

Časové pásmo bylo změněno