Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Na rozdíl od téměř všech počinů Sandlera nebo Stillera jsem se bavil.Vtípky jednoduché ale některé byly akt dobré.I když sami tvůrci jedničku překonali tak pro mně za 3 hvězdy.

Tesla - pán blesků (2000) (TV film)

Moc pěkný a hlavně informativní dokument o osudu geniálního vynálezce bez kterého bych ani nemohl psát tuto recenzi.Je až neuvěřitelné jak Pán blesku skončil.Z dokumentu se vnucuje myšlenka že toho vymyslel daleko více a možná i po sto letech na to nejsme připraveni.Pro každého milovníka elektra nutnost 5/5

X-Men (2000)

Divím se sám sobě,ale tohle mě nějak nechytlo i když mi nevadil komixový batman,superman a svým způsobem Sin city.Tohle mi nějak moc degradovalo komixové příběhy.Ta atmosféra nebyla nějak cítit.Možná je to tím že předtím jsem o téhle partě neslyšel a nemám s nimi asi žádné pouto.Paradoxně jsem měl největší radost z Iana McKellena a jen proto že je to můj oblíbený herec..Jako určitě to není špatný film.spíše dobrý-3*

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Ne film mi nepřišel až tak přeslazený jak se tu píše,nezdravě dojemný snad,ale ne přeslazený.Dnes už mrtvý Williams to zahrál opravdu se vším všudy a držel jsem mu palce až do konce.Jedno z těch opravdu dobrých dramat které jsem měl tu čest vidět.

Griffinovi (1999) (seriál)

Nevím ale tohle mě nějak minulo.Slečna to miluje a viděl jsem téměř všechny díly,ale na žluťáky nebo South park to podle mne nemá.Občas jsem se zasmál ale opravdu sporadicky..

Muž na Měsíci (1999)

Přiznám se že si nejsem vědom o skutečném Andy Kaufmanovi,ale asi to musel být zajímavý člověk.Mne osobně nějak film nenasměroval,ani napodruhé jsem nepochopil o co hrdinovi šlo.Každopádně Carrey svou postavu zahrál naprosto perfektně,je to taky herec mnoha emocí a tváří a film byl koukatelný i přes mou neinformovanost.Hodnotím tedy film jako celek,možná kdybych věděl víc tak to bude za pět.

Ospalá díra (1999)

Depp + Burton?Z toho nemohlo vzniknout nic špatného.I když jde o lehkovážné dílko jak jsme zvyklí tak je je dobře natočené..

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Jsou to hvězdné války,ale proč proboha jediné dobře vypadající postavy jsou ty z těch starých SW.Ty klišoidní postavy a rádoby vtipy ubírají na vážnosti.Krom Obiho a jeho mistra,Yody,C3PO a R2D2 mi žádná postava nesedla.nebýt nostalgie a přece jen tématiky SW bylo by hodnocení ještě nižší.Nemohu souhlasit že toto je dobře udělaný prequel vynikající klasiky.(Zatím viděna z nových SW pouze jednička)

Šestý smysl (1999)

Pět hvězd za to že mi to nedošlo a konec mě totálně rozhodil.Na podruhé když jsem věděl o co jde jsem si konečně všímal detailů,abych si pak mlátil do hlavy že mi to nedošlo.Willis hraje jak umí a umí hrát jen perfektně a duchařská zápletka byla naprosto úchvatná.Těžko ale popsat proč dávám pět hvězd bez nástinu spoileru.No dobře ...Bruce Willis totiž...gmbhfgh:)Podívejte se sami,stojí to za to - i podruhé:)

Něco na té Mary je (1998)

Taková z těch lepších komedií.Diaz je prostě kočka a vtipy nebyly nijak vtíravé,trapné ani urážející.Rozhodně neurazí na jedno podívání po těžké práci,člověk se opravdu od srdce zasměje..