After: Pouto (2022)

Začíná se to pěkné komplikovat, rozhodně jsme zvědavý na finále. Já jsem s celou sérii spokojený každým dílem je to super. Hlavně bych sežral naší kočku. Hudba opět skvělá i příběh se pořád drží moji pozornosti, i když knihy jsou jiný.

Ahoj, sbohem a všechno mezi tím (2022)

Skvělá romantická komedie, nikdy to bohužel není jednoduché. A tady se dobře poslouchalo a koukalo na zamilovaný příběh.

Ambulance (2022)

Michael mě zklamal, on dokáže dělat velkolepé filmy. Ale tohle bylo velké zklamání, příběh vůbec neohromil, nepřekvapil a ve směs jsem byl smutný. Obsazení skvěle akce celkem slušný film, ale bylo to takové prázdné bez většího nápadu a nádechu jeho tvorby co znám. Velká škoda těšil jsem se hodně. Příště snad zlepší svojí tvorbu.

Arthur: Prokletí (2022)

Bože takový komediální brak, horor nuda, příběh špatný.

Athena (2022)

Velmi drsně a dobře natočené.

Avatar: The Way of Water (2022)

Žádnou chybu jsem nenašel, a i kdybych našel tak mlčím. Úžasný příběh, úžasné efekty, dokonalé barvy, málo drama a slabší dech berouci hudba, nedostatek co prostě musím napsat.

Babylon (2022)

No mě se tahle sračka ale vůbec nelíbila, úplně nesmyslný nudný film. Příběh na bodu mrazu, no to jsme teda nečekal takový zklamání.

Barbar (2022)

Celý film mě skvělou atmosféru a výborný děsivý příběh, ale největší kámen úrazu je moc otazníků ve filmu a konečná scéna přežít takový pád nevim nevím,je hodně filmu kde to člověk přežije ale pak jsou hold filmy kde se to nehodí.

Bestie (2022)

Skvělý herec ve skvělém příběhu na skvělém místě zaručí výborný film, co víc dodat tahle bestie má ostrý zoubky.

Bezva zuby na zásnuby (2022) (TV film)

Krátký jak startka ale pořád se dalo na tenhle příběh koukat víc než na některé nesmyslný tvorby.