Soumrak mrtvých (2004)

Dost dobrá akční komedie, která naráží na konec světa a ten způsobují jak jinak něž zombie. Líbilo se mi na tom jak zabili prvního zombie (tu holku nabodlou na tyč) a hlavně jak s klidem řešili že mají na zahradě dva zombíky :D

Zataženo, občas trakaře (2009)

To jsem ještě v žádném filmu neviděl.Aby z nebe padlo jídlo, vraždící gumoví medvíci tak to je dost dobrý nápad. Dobrej příběh a animace taky ušla.

Donnie Darko (2001)

Dost dobrý mysteriózní Sci-Fi. Dobře vymyšlený příběh a konec mě natchnul.Jak se obětoval pro ty na kterých mu záleželo.5/5

Rockeři (1994)

Tento film mě dost pobavil i za herecké obsazení i za děj. Takto si představuju rockery a jejich příhody.

Garfield ve filmu (2004)

Kreslené filmy s Garfieldem zbožnuju. Je to nenažraný kocour, strašně líný aby se hnul a dost vtipný. Rozmazlená číča která chce jenom jídlo z obchodu a moc líná na to aby něco ulovila.Tak si představuju amerického kocoura.

Rok jedna (2009)

Dost dobrá Americká komedie ve skvělém obsazení s Jackem Blackem. Skvělý děj a neočakávané příhody hrdinů byly vážně zajímavé a legrační.Celý film se režisérovi povedl a je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů.

Král Škorpión: Vzestup Říše (2008)

Tento film moc nepřekvapil ale i přesto se dalo na co dívat.Nebylo až tak zlé třeba děj a nápad byl vynikající, efekty taktéž ale herci nestáli za nic.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Tento film byl dobrou parodií. Lepší něž samotný originál a to se u mnouha parodiíí nestává.Angličané dokázali udělat vynikající akční komedii napínavou až do konce.Dost dobré triky a propracování. Nejlepší!!!!!

Zeke a Luther (2009) (seriál)

Některé díly jsou fakt dobrou a některé stojí za prd.Nic moc docela nudný :dva kluci jezdí na skatech a sem tam se něco stane=nuda.

Sedm (1995)

Skvěle obsazený krimi-thriller a je vůbec první co sem viděl.Skvělý děj,drsné vraždy a skvělý nápad natočit něco takového.