Uprchlík (1993)

začátek filmu se mi zdá jako z filmu Super 8. Děj a herci jsou skvělý.Hlavně herecké duo H.Ford a T.L.Jones. 5*

Božský Bruce (2003)

Úžasný film s Jimem Carreym a Jennifer Aniston.Plno srandy a vtípku. Nic bych tomuto filmu nevytkl. 5*

Světová invaze (2011)

Výborný nápad, efekty a i herci. Průměrný film.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Vypráví o dvou manželech, kteří jsou oba nájemní vrazi a pokud chtějí přežít, musí proti sobě bojovat. Nakonec však vše dopadne jinak, než se původně zdálo… Skvělé hercké obsazení, hodně akce a především je to pořádná střílečka!!!!!

Nesvatbovi (2005)

Začátek úplně boží komedie ale konec přešel k té romantice. U této komedie sem se mohl potrhat smíchy. Skvělé herecké duo Owen Wilson a Vince Vaughn.

Muži v černém 2 (2002)

MIB 2 nejsou lepší než první díl. Bylo tu sice dost akčních scén ale né všechny se mi líbily. Herci zůstali stejní až na Lindu Fiorentino a to se mě nelíbi. Je to průmerný film. Doufám že 3díl bude lepši.

Muži v černém (1997)

U každé filmové kolekce je asi nejlepší vždy první díl. Je tu dost akce,fóry, skvělý příběh a užasné herecké obsazení.

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

První Hvězdné války byly revolučním filmem. I když se některé scény opakovaly, efekty neměly obdoby, Hvězdné války nasadily trikařskou laťku hodně vysoko a staly se kultovním filmem. Navíc tvůrci filmu prodali práva různým společnostem, takže se prodala spousta Star Wars triček, figurek, suvenýrů apod.