Kill Bill (2003)

hudba úžasná,skvělý herci děj ušel , co si ještě přát :) 5/5

Mlha (2007)

Výborný film, ze začátku sem měl divný pocit a myslel jsem že tam z té mlhy vraždí nějací lidi nebo někdo.Ale takové příšery sem nečekal.Na konci mě to dojalo jak musel Thomas Jane zabít své blízké a za 10 sec. se objevila pomoc. Souhlasím s komentářem Rimra545. 5/5

Tarzan (1999)

Výborný film a výborná hudba od Phila Collinse.Výborný děj a ta hudba k těmto scénám pasuje.Občasný humor +.Viděl jsem to ve 4 letech a i ted se mi to pořád líbí :) 5/5

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Od pohádky až ke thrilleru.....užasný film a užasné zakončení celé série HP.Skvělý herci,prostředí,efekty i hudba.O 19 let později se skoro nezměnily až na to že měly děti.Chtěl bych to vidět ještě jednou a ve 3D to bylo dobré.Chtěl bych ještě alespon jeden nebo dva díly např.o jejich dětech :D Tento díl je asi nejlepší ze všech. 5/5

Tom a Jerry (1940) (seriál)

163 epizod.To je dost.Fascinující příběhy kočky s myší :D 5/5

Den poté (2004)

Tento film je asi nejlepší katasrofické drama co jsem kdy viděl.Dennis Quaid si zahrál výbornou roli.Hudba taky výborna.Triky též vborné,zničené město Los Angeles po střetu několika tornát k nepoznání, zamrzlé a pod vodou město New York, a Tokio s obříma kroupama, no prostě užasné 5/5

South Park: Peklo na Zemi (1999)

výborný,vtipný,legrační,humorný film s 4ma kamarádama a jejich problémama. 5/5

Pomáda (1978)

dobrý fim (muzikál).Trochu komedie a trochu romantický film.Dobrý herec John Travolta. 5/5

Temný rytíř (2008)

tento film mě upoutal vším čím mohl.Bláznivé a zároveň úžasné efekty např.převrácení kamionu na druhou stranu.Děj 80procent.Herci supr:Morgan Freeman,Christian Bale no prostě úžas 5/5