Slídil (2014)

Psycho, cynické, americké, jak se stát paparazzi snadno a rychle - co jiného dodat.

Zakázané uvolnění (2014)

Jako divadlo to má tedy lepší drive, tady je trochu víc vláčnější, ale pořád to celkem šlo.

Imaginaerum (2012)

Film se skrytou filozofickou hodnotou. O stáří,nevyslovených činech,pocitech a fantazii. Pro mě mrazivější věc. Domnívám se ale, že pokud se na něj podíváte bez znalosti stejnojmenného alba od Nightwish a textů jejich písní, tak zážitek bude poloviční. 70% (s Nightwish znalostí)/35% bez

Ďáblova dílna (2007)

Škoda, že knížkou je film inspirován opravdu hodně volně....Kniha rozhodně stojí za přečtení.

Czech Made Man (2011)

Čecháček "Ty vole, když tě tahali z toho auta, tak jsi chtěl Čápa. Oni ti pak našli v dokladech, že jsi Vrána." Netypicky pojatá zpověď člověka, který se zde mohl vyskytovat během posledních 25let. Vidím v tom takovou kritiku typického čecháčovství, od každého trochu. Každopádně oproti Ulovit miliardáře jsem se docela bavil :)

Věra 68 (2012)

"Ježkovi voči", smekáme paní Věro.

Drive (2011)

Film, který nemluví, ale zobrazuje. A podbarvuje. To jsou devizi, které se tak často nevidí. Připadá mi to jako mix Muholland drive (střih + částečně kamera) a Irreversible (hudba). Ve výsledku duše osamoceného řidiče vypořádávající se s osudem.

Sicko (2007)

Uplny souhlas s kiddo.

Lieksa! (2007)

Jak vypadá kočovné cestování krejčovské rodiny po Finsku? Na takovou otázku dává film odpověď. Síla rodinného klanu, nádherná skandinávie a krásná Jenni Banerjee.