Sbal prachy a vypadni (1998)

Očekával jsem asi lehce větší rafinovanost. NIcméně za krásnou britskou angličtinu a poslední scénu hodnotím film velmi dobře.

Monstrum (2008)

Nemůžu si pomoct, dát kameru do ruky ichtilnímu tlouštíkovy nemůže pomoct žádnému filmu.

Gattaca (1997)

I only lent you my body. You lent me your dream.

Elysium (2013) odpad!

Matt Damon! Dva dny posobě, dvakrát Matt Damon. V Agentu bez minulosti, však jeho chatrný herecký výkon byl vyrovnáván docela sympatickou postavou, zajímavým scénářem a poentou. Tady hraje postavu, kterou od začátku nesnášíte. Jediné o co jí jde, je přežit, poenta chabá, vlastně žádná. Fuj. Jedné věci, které mi dávali naději na alespoň trochu kladné hodnocení, byli pěkné anipace botů a půvab Alice Braga.

Yes Man (2008)

Nádherna Zooey v kapele podobné na B52s, Bloc party, Racounters, Zooey... Hodně hloupé, dost pěkné. A michochdem, přes to, že děj je v podstatě nejpředvídatelnější možný, životní optimismus jako takový je moc pěkná praxe.

Hansel & Gretel Get Baked (2013)

Ještě jsem neviděl takto krásnou mařenku. Bohužel je to však to jediné, co ve filmu hledat. OBě hvězdičky patří ji.

Millerovi na tripu (2013)

Škoda, že se autoři nedovedli vymanit z Hollywoodského happyendu, jinak to mohla být bezvadná pětihvězdičková komedie.

Wolverine (2013)

Rozhodně nejslabší z celé X-men serie. Oproti RELATIVNÍ propracovanosti schopností a smyslu existence postav ostatních filmů série, Wolverine tyto záležitosti jaksik vůbec neřešil. V zásadě nic není vysvětlené, sporadického seznámení s postavou Viper se divák dočká až v poslední scéně. Její motivy však zůstávají záhadou. Co to proboha bylo za zvíře, které měl Logan na srdci a jak věděla, jak bude na něj účinkovat? Proč dědeček přepsal jmění na vnučku místo syna. Proč vůbec tajil své plány těmto svým blízkým příbuzným? Ach jo... Alespoň že byla za titulkama upoutávka na další díl.