motočka

motočka

Kytara

• 24.4.2007  14:56
    Pidihajzlík (2006)

nevim jak vi, ale já sem se hodně pobavil. tohle je proste super komedie a opravdu je to povedené. kdo neviděl ať se podívá . přeji příjemnou zábavu.

• 24.4.2007  14:54
    Hulk (2003)

Hulk byl dobrý nápat udělat z komiksového hrdiny filmového hrdinu . no co dodat herci odvedli dobrou práci a hulk je pohodoví celovečerní film.

• 24.4.2007  14:50
    Lassie (2005)

prostě klasika. Lessie je film který trochu odbyli, moc se mi to nelíbylo . A když tam zabili tuc. tak to bylo docela smutné protože ten liliput nikoho neměl. rozhodně je to film pro celou rodinu. Ale stará verze je mnohem lepší. Já dávám 4 hvězdy..

• 24.4.2007  14:40

Tenhle film mě překvapil, čekal jsem sice blbost ale pak sem se u toho trochubál a i pobavil. Postavi se chovají jako tipičtí amíci .. hezká annimace dodala filmu realnější podobu. doporučuji, abyste se na tenhle film mrkli rozhodně vás to nebude mrzet..

• 28.10.2006  09:30
    O.C. (TV seriál) (2003)

Není to moc dobré,spíš zamotané.Každej tam chodí s každým.Je to prostě průměrný seriál.Určiťe lepší než Esmeralda atd..Jsou tam zbohatlíci co už neví co by ! já jsem vyďel jeden díl a stačí mi to.Rozhodně se k tomu nevrátím,ale jso i takový co to sledují pravidelně...

• 28.10.2006  09:25

Tento film je absolutní trhák:D...Je to geniální parodie.Není nad kolaloku..a je tam super hudba, která vtáhne do děje.Já osbně dávám 5. hvězd!!!

• 27.10.2006  21:01
    Káťa a Škubánek (TV seriál) (1982)

to je absolutni psycho:D ale ted opravdu je to obyč. večerníček trochu to ma děj o ničem .ale jinak zabava:D tak mňam mňam bobík!!!

• 27.10.2006  16:53

Myslím že je to až moc nabyté fantazií a malé děti by z toho mohli začít hledat ve skleníku písečné skřítky:)Musím přiznat že hudba také nic moc.Začátek a prostředek filmu se ještě dal,ale konec...no coment.

• 27.10.2006  16:49

Prostě klasika.Pat a Mat to jsou asi nejznámější domácí kutilové..Myslím že i nejlepší, například kutil Tim se může od nich jen tiše učit..:)

• 27.10.2006  16:43
    Fimfárum 2 (2006)

Jeden zmála loutkových filmů co se mi líbil..Je to pro deti i pro dospé..Obvzlášť to peklo..no prostě čerti to maj promakaný. Myslím že je dobré že sem daly více autorů např. Aurel Klimt.. Tento muž má ateliér v malešově a právě tam sem viděl za oknem tu sochu z minulého fimfára.Moře strýčku proč je slané..Osobně bych bral ten mlýnek:)

• 27.10.2006  16:25

Moc sem od toho nečekal, ale zaujalo mě to na tolik že jsem musel dat pět hvězd!!!bylo to nadherne , asi nejkrasnějši co sem kdy viděl.. Moc pěkny byl KOSŤA...Dal take hudba.Ta je opravdu vynikající.No co dodat 5.hvězd si zaslouží od každého:)

• 27.10.2006  16:15
    Experti (2006)

je to nudné až na to jak prolejzali tou děckou klozačkou.Jinak tam nebyla žádna akce..Těšil jsem se na to ,ale je to stejná blbost jako např.snowboarďáci..pro mne (pouhé) 2 hvězdy..