Kravaťáci (2011) (seriál)

Někdo se tu snaží o právnického House. Jenže to by hlavní hrdina měl mít větší charisma a být větší hajzl. Taková neškodná jednohubka pro odpolední program na Nově.

Ocelová pěst (2011)

Tolik lidí mi to doporučilo až jsem na to prostě šel, no a kdo mi teď vrátí to vstupné? Kde je kniha stížností? Blbost.

Vyměřený čas (2011)

Tak na tohle jsem čekal tolik let pane Niccole? Taková sračkoidní agitka mě opravdu naštvala.

Drive (2011)

Pro mě jeden z nejlepších filmů roku 2011. Pro někoho smrtelně pomalý, pro mě elektrizující, obzvláště pak ta hudba.

30 minut nebo méně (2011)

Od režiséra Zombielanda ohromné šlápnutí vedle. Hlavně ten timing vtipů je otřesný. Tedy pardon málem bych zapomněl na Azize.

Muž na Měsíci (1999)

No tak nějak celou dobu za 3 zářezy, ale po cestě na Filipíny a závěru musím hodnocení zvýšit.

Lenny (1974)

V krátké době jsem viděl dva životopisný filmy - Lenny a Muž na Měsíci - a Lenny mi vychází jako vítěz. Vynikající výkon Hoffmana.

Něco jako komedie (2010)

Je to taková typická festivalová žánrovka, ale i tak mě dost štvalo to poselství, které se celým filmem nese. Holt zbohatlý klučík, který neví co s životem, ale ono v podstatě stačí, aby byl cool a ono to samo přijde. Takový klamání diváka jsem dlouho nezažil.

Green Lantern (2011)

Podle recenzí jsem čekal větší průser, ale ono to nakonec ušlo. 50%