Podivní (2010)

Podivní mě tak navnadili svým trailerem, že jsem se nemohl dočkat dalšího suprovýho hororu. Jenže všechno podstatný bylo ukázáno v již zmíněném traileru (a to včetně lekaček). Takže mi už nezbývalo nic jiného než se pokochat krásnou scénou s kombajnem.

Bílá stuha (2009)

Tak musím říct, že tenhle film mě minul takovým mílovým obloukem. V čem, že jsou ty jeho kvality?

The Raven (2010)

Kraťas s vynikajícími efekty, bohužel bez příběhu či jeho vyvrcholení.

Muži v říji (2009)

Oproti předešlému filmu Pravidla lži, je to trochu krok zpátky, ale pořád jsem se u toho dobře pobavil, herci mi tu nepřišli jako banda ochotníků a i ten scénář tak neskřípal. Škoda, že mi takovéto hodnocení u českých filmů stačí.

Jerusalema (2008)

Hodně je tento film přirovnáván k Městě bohů. Bohužel tomu tak není. Nejenže tu je hlavní hrdina až trochu proměněn do role novodobého Robina Hooda, ale hlavně ta drsnost Johanesburských ulic je tu trochu opomenuta.

Defendor (2009)

Směr, který nastavil Ch.Nolan ve svých batmanech, teď musí následovat opravdový každý komiksový film. Neříkám, že je to na škodu, a v případě Defendora je to opravdu dobře zvládnutý, ale mě prostě všichni ti supermanové a spidermanové prostě chybí. Woody Harleson má v poslední době neskutečný čich na filmy a umí se v nich prodat.

Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) (seriál)

Neobvyklý muzikál, který první dvě epizodky trochu nudí, aby se pak v poslední rozběhl v pořádný kvalitě. Všichni tři herci tu odvádějí dobrou práci. Jen mám pocit, že tvorba Josse Whedona je v tomto případě trochu nadhodnocena. 70%

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Neviděl jsem poslední "série", kterou již nenatočil A.Moskalyk, takže se může stát, že moje hodnocení se ještě změní. Ale jinak na televizní tvorbu kvalitní zábava, která mě dokázala udržet po všechny páteční večery. Nejspíš prvních 13 dílů bylo nejlepších. Tomáš Topfer a Ivan Trojan tu byli výborní a nádherně se doplňují. Kriminální zápletky taky obstojí. Jediné, co mě občas vadilo, byla někdy až moc přeslazené scény.

REC (2007)

Tohle byl opravdový nářez. Z úplné nuly až do 100% a to jsem měl na konci tak sevřený zadek, jak dlouho už ne. Suprově atmosferický horor, který se vyvaroval všech možných nelogičností a který diváka opravdu strachy přikove k sedačce. 90%

Ninja Assassin (2009)

Hodně rutinní film. Předvídatelný a nudný scénář (otřesná postava policajtky), hlavní hrdina alespoň trochu zajímavý. Co ale tenhle film povyšuje od odpadu jsou triky a akční scény. Díky za ně.