Mafiáni (2015) (seriál)

Dobrý dokumentární cyklus o slovenské mafii z 90. let. Jedná se o ucelený dokument, kdy jednotliví účastníci byli navzájem propojený (což v důsledku vedlo k tomu, že se některé události mnohokrát opakovali v rámci jednotlivých dílů). Jako kam se hrabala česká mafie. Nejvíc mě však bavil Milan Reichel. Ten byl u všeho, ale vždycky přišel pozdě.

Terminator Genisys (2015)

Slušná sci-fi s několika slušnými akčními scénami. Rychle to uběhlo. Neřešil jsem ani, že to patří do terminátorské ságy. Pro mě Terminátor skončil povedeným třetím dílem. Cokoliv potom už mě netrápí.

Šťastné údolí (2014) (seriál)

V celkovém hodnocení to jsou slabé 3 hvězdy. 1. série: hezký děj, správná detektivní práce, náhody a štěstí tak nebyly do očí, vynikající postava hlavní hrdinky - silných 85 %. 2. série: zklamání, 3 dějové linie, které v zásadě vyšumí do prázdna. Linie se sériovým vrahem ukončena nesmyslně, linie s vraždícím policistou ukončena směšně a linie s Jamesem Nortonem vyšuměna - slabých 40 %. 3. série: tady už je to jen slabý průměr.

Temný případ (2014) (seriál)

1.série = 80%. Prvních 5 epizod suprových a dokonalých, poslední 3 už menší ústup.

Croodsovi (2013)

Jedná se o rutinní záležitost, kdy rodinka musí jít od bodu A k bodu B a při ní si uvědomit, o čem ten neandrtální život je, tj. rodinné hodnoty atd. Občas se tu ale zaskví krásný vtip, který dá připomenout první Dobu ledovou.

Domek z karet (2013) (seriál)

Oproti seriálu Boss si to na politiku jen hraje a sjíždí jen po povrchu. No vždyť jooo a ve třetí sérii svoji genialitou a vypočítavosti ovládne OSN a EU. Druhá serie je směšná.

Elysium (2013)

skvělé triky + Kruger vs. hloupoučký děj

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Zabili jste mi čističe boty, vy hajzlové! Snůška amerických klišé s průhledným dějem a nezajímavými postavami.