Lidská stonožka (2009)

Nic pro slaby povahy, znám lidi, co by půlku filmu prozvraceli. Myšlenka je geniální, zpracování není sice až tak uvěřitelny, ale je to rozhodně šokující podívaná. Každopádně su zvědavé na dvojku, která vypadá, že podle traileru bude mit depresivnější, nechutnější a psychotičtější atmosféru.

Kůže, kterou nosím (2011)

Nešťastné osud a úchylná fanatická psychóza. Adamsova rodinka těžce pokulhává za tím, co se děje v rodinnym sídle Ledgardů. A víc už neřeknu, jenom snad to, že je to napínavy, zajímavy, možná docela překvapivy a vyplatí se držet pozornost od titulků k titulkům. Váhám mezi 4 a 5 hvězdičkama, protože mě to pohltilo a dostalo, ale pořád mám pocit, že zpracování mohlo být malinko lepší.

Predátoři (2010)

Su velké predátoří fanoušek a mrzí mě, že dávám tak maly hodnocení. Ale asi vic dat nemužu. Nevím co, ale něco mně tam zkrátka chybělo. Myšlenka výborná, zpracování ucházející, obsazení zajímavy. Ale nemělo to to pravy grády. Pokud es k tématice Predator ještě někdo v brzky budoucnosti vrátí, tak snad zaplácne ten pocit těžko popsatelny prázdnoty, které ve mě po shlídnutí tohoto filmu zustal. Je to škoda.

Ozbrojení a nebezpeční (2009)

Já su asi jiné. Tenhle film s hodnocením 56% má u mě rozhoně ne míň než 90. Najdeme tam dostatek akce i napětí. Navíc nepřehaná stopáž umožňuje vychutnat si filmovou atmošku v celym průběhu.

Holé lebky (1995)

Film je překvapivě nezaujaté proti či pro cokoliv. Jenom všech těch americkych vlajek a vlastenectví sem byl po 2 hodinách přesycené na dlóho dopředu.

Konfident (2011)

Drsné to film, jen co je pravda. A úžasná atmosféra.

Větší, silnější, rychlejší (2008)

Objektivní pohled, které nic neidealizuje a z hlediska steroidů a dopingu ukazuje surovou pravdu. Rozhodně bych doporučil shlídnout. Je to vskutku zajímavy. Názor na problematiku si musi už udělat každé sám.

Můj bratr Bruce Lee (2010)

Film zobrazuje BL před jeho cestou do Ameriky a to z pohledu jeho příbuzných. Těžko hodnotit, kolik je na snímku autentična, obsahuje spoustu odkazů na jeho pozdější filmy, přesto v něm nehledejte kung-fu podívanou roku, je to spíš takovy drámo, na ktery se ale docela příjemně kouká. 69%

Jak Bruce Lee změnil svět (2009) (TV film)

Nebýt první a poslední části dokumentu, byl bych si těma **** jisté, takle eště trošku váhám. Nicméně dokument je to zajímavé a docela dobře postavené. Nahlíží na to, jak BL ovlivnil jednotlivé kulturní odvětví, čím vším se v životě zabýval a jak chytře se vypořádával s nástrahama všeho druhu.

Smrtonosná past (1988)

Takhle má vypadat akční hrdina, kultovní John McClane je jeho alfa-prototypem. Úžasná podívaná pro každyho fajnšmekra. Škoda jenom, kam to dospělo v pokračováních, nicméně tomuto počinu de sotva něco zkritizovat.