Pojídač hříchů (2003)

Ano, film takzvaně dost odsejpá a proto jsem se asi přiklonil k hodnocení lepšímu, ovšem dialogy mi někdy přišli mírně odfláklé.Jinak skvělá kamera i atmosféra.

Třináctka (2003)

Bohůžel tentokrát nemůžu souhlasit s nikým z vás.Na mě film emotivně dosti zapůsobil a vlastně mi z něj bylo dost špatně.Jenže ze své zkušenosti vím, jak se chovalo spousta lidí v mém okolí v tomto věku.A spousty z nich by mohli být orávě hlavními hrdiny.Po herecké stránce skvělé výkony dvou hlavních představitelek.Holly Hunter podle mého vůbec ničím nevynikala.Skvěle zvládnutá kamera.Víc nemůžu dodat.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Musím všem říct narovinu-jde o hnusný film,a už od čtvrtky jsem měl nutkání odejít z kina.Ale přeci jsem zůstal.A nelituji.Film neni ani tak horor,jako hnusně znázorněná lidská jatka.Nevím jestli je režisér trochu magor,ale film jako celek je řemeslně dobře zpracovaný remake.

Pelíšky (1999)

Tento film mě doslova pohltil.Před rokem deštivého a nudného dne jsem zapl video s neznámou kazetou.Po shlédnutí prvních pár minut jsem zjistil že jde o komedii s názvem Pelíšky, o které jsem sice slyšel lecos, ale děj i přes kladné hlášky kritiků nezaujal.ALE.........Po prvních 30 minutách jsem se doopravdy neudržel a smíchy sem musel vypnout televizor, protože matička se chtěla dívat na ducha povznášející romantický seriál.Po shlédnutí celého filmu musím konstatovat toto: 1)Nepřekonatelné herecké výkony, zejména pak pana Kodeta, Donutila a herce dětských rolí. 2)Dokonalí scénář. 3)Skvělá hudba 4)Dotáhnuto do konce bez chyby.