Dobrý voják Švejk (1956)

když to dávaj v televizi min. 2x do roka po, tak už se na to ani nedá dívat

Hrdinové (2006) (seriál)

první série byla napínavá, ale na druhou už bych se dívat nechtěla, myslim, že už nemá co nabídnout

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

čas ukáže jestli je tak dobrej, jak se zdá teď, ale pro ty hlášky musim dát 5 hvězdiček.......It´s gonna be legen...wait for it...dary!

Terkel má problém (2004)

dost ujetý, v kladným slova smyslu, ale slabej scénář

Katka (2009)

Film se mi moc líbil, ale neudělalo to na mě až takovej dojem jako René. Nevzešla z toho tak silná pointa. Třeštíková podala barvitý svědectví o životě narkomanky, ale stejně mám pocit, že se nedostala uplně dovnitř toho tématu drogově závislýho člověka. Docela by mě zajímalo jak bude osud Katky pokračovat.

Velcí bratři (2008)

Velcí bratři je přiblblá komedie, která se ale ještě drží v hranicích mého vkusu. Některé postavy jsou mi sympatické, jiné bych nemusela ani vidět. Jednoduchá zápletka vrcholí v napínavém souboji při hře na středověk, což mě mile pobavilo a tak uděluji 70%.

Osvícení (1980)

Vždycky když jdu dlouhou prázdnou chodbou vzpomenu si na Shining.

Zahraj to znovu, Same (1972)

Něco tak vtipnýho jsem neviděla už pěkně dlouho. Příběh je sice hodně nadsazenej, ale v podstatě pravdivej a ze života. Stejně jako v Annie Hallové řeší problémy neurotika ve městě. Docela jsem se v tom viděla. I když s filmovejma postavama si zatim nepovídám :-)