Podvodníci (1998)

Klidně dám pět hvězdiček. Podvodnící je moc příjemná a hlavně inteligentní komedie. Příběh byl vtipnej a originální, ve svižnym tempu bez hluchejch míst. Potěšila mě přítomnost Woodyho Allena a Steva Buscemiho. A scénka "Jsem chlap. - Já taky. " byla prostě perfektní.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Výtvarně je to velmi zajímavý film. V příběhu jsem se ale občas ztrácela. Napětí je slušné po celou dobu filmu, fantastické barevné scény zaručují, že je pořád na co se dívat, ale příběh je chatrný a nepřehledný, takže jsem si ani nemohla dostatečně vychutnat herecké výkony.

Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější (2005)

Jednička byla ještě docela příjemným oddychovým filmem, občas jsem se i zasmála. Zato u dvojky se abslutně nadala udržet pozornost. Čekala jsem, že to bude nastavovaná kaše, ale bylo to mnohem horší. Fascinuje mě jak tvůrci diváky beze studu dokážou krmit diváky takovejma stupiditama.

Penelope (2006)

Je to krásná pohádka. Konečně mi nějakej film zase dokázal potěšit dušičku.

Obchod na korze (1965)

Je to smutnej film. To je jediný co k tomu můžu napsat, protože pocit, jakej jsem z toho měla byl naprosto nepopsatelnej. Jenom bych si přála, aby se podobný příběhy nestávaly, ale to je naivní.

Soukromé neřesti (1997)

Zábavný film. Stern mě fascinuje, je to hodně zajímavá osoba. Jenom jsem některým věcem tak úplně nevěřila :-) Ale to je jedno!

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Úžasně ujetej seriál. Nejvíc se mi líbí Syvie a Yetta. Vždycky se zasměju, takže 4*

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

To byla krásná pohádka. Líbil se mi spád děje. Ani chvíli jsem se nenudila a pořád bylo na co se dívat. Co na tom, že nebyla moc originální. Kéž by se takhle pěkný pohádky točily u nás.

Strážci - Watchmen (2009)

Divim se, že se Watchmeny někdo pokusil adaptovat pro film. Děj knížky a vůbec všechny myšlenky jsou tak složité, že je podle mého názorů nemožné udělat z toho film. Tan je jen opisem děje komixu, bez myšlenky (pohled na politickou a společenskou situaci, studenou válku), bez důvtipu, občas bez logiky , navíc zpracovaným pro průměrného diváka. Spousta efektních záběrů na nic, zbytečné a prvoplánové brutality (co ten chlap co unesl holčičku, toho přece v knížce neseknul do hlavy...). Ne že by komix nebyl brutální, ale přece jen byl ö něčem jiném. Na rozdíl od knížky jsem nedokázala sympatizovat ani s jednou osobou. Charaktery ani motivace postav nebyly ve filmu vykresleny. Po přečtení knížky jsem od filmu mnoho nečekala. Kdybych jí nečetla určitě bych hodnotila jinak. Ale každopádně: Než vidět, tak radši přečíst.