Jizwa

Česko

1 bod

• 22.9.2018  22:30
    Pomsta (2017)

Tahle věc má díru v logice tak velikou, že bys skrz ní projel kamion. A je to škoda, protože kamera se povedla. Největší škoda je ale nevyužitého potenciálu mladé nadějné a jistě velmi talentované herečky - protože kde sakra byla když byl casting na novýho Tomb Raidera?! P.s.: zvířata se kvůli filmu nezabíjejí - i když jde třeba jen o pavouka.

• 22.8.2018  19:41
    Odpojit (2012)

Fuck... it´s how it is.

• 6.4.2018  21:41
    Švadlena (2015)

Nádhernej kluk...a pak sem plakala. A to se nestává nikdy.

• 16.3.2018  19:45
    Hráči se smrtí (2017)

Další trapná snůška nesmyslů z lékařského prostředí. Tyhle filmy by neměly vznikat bez korekce někoho kdo se v tom aspoň trochu orientuje nebo se do toho radši vůbec nepouštět. Tak například na ER přivezou zaintubovanýho týpka se kterým nikdo nedýchá, nikde ventilátor ani ambuvak, rouru odpojenou jak kdyby to už byl dárce a dva blbečci v bílym plášti nad ním erudovaně diskutují jestli má něco s mozkem nebo s míchou. Kupodivu má ale na monitoru 99% saturace. Za další dobu se objeví další postava, aby prohlásila "ztrácíme ho", protože má respirační selhání - haha, jasně, když už asi 15 min má jen rouru v krku a nedejchá. Pak se ale ukáže, že s vysokoprahým příjmem jsou vlastně sami jen 2 studenti 1. ročníku medicíny, takže na errory jistě prostor je. Dále: zobrazovací metody, jak již název sám napovídá, jsou od toho, aby ukázaly jaký anatomický madlajs je uvnitř těla. Jako fotka - žádný barevný blesky v mozku. Největší renons, který se ale opakuje skrz na skrz veškerou filmovou produkcí: defibrilátor není k tomu, aby nahodil někoho se zástavou. Od toho pojmenování "DE- fibrilátor". Ergo dokáže zrušit fibrilaci - chaotickou elektrickou aktivitu srdce. Ne srdce zastavit ani nahodit. Dál tu máme cliché jako protrahovanou resuscitaci bez zajištění dýchání a kyslíku - na co, když můžeme střelit adrenalin přímo do srdce, to je přece víc cool. Nerozčilovalo by mě to, nebýt impaktu na nevzdělanou veřejnost, která má už tak vypláchlý mozky Růžovkou a Modrým kódem, takže se můžeme jen modlit, že od těch co todle viděli nebudem nikdy potřebovat první pomoc...

• 15.3.2018  16:12
    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003)

Je to sranda

• 15.3.2018  13:58
    Tvář vody (2017)

Ty oskary jsou beztak jen za tu masturbaci ve vaně, v dnešním politicky hyperkorektním světě taková "skvostná" otevřenost a ještě s takovou šeredou, to si přece zaslouží glorifikaci, že. Zklamání a děsná nuda. Jedna hvězda z nostalgie ke Guillermovi.

• 14.3.2018  20:53
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Tohle je ultimátní urážka všech, kteří tuhle práci skutečně dělají a umí. Je to jakoby paní autorka intenzivistům naplivala do xichtu, což mám teď hroznu chuť udělat já jí. Naivní exaltovaná obézní grafomanka, co by si měla radši jít zaběhat, sežrat salát a vykašlat se na pokusy o psaní scénářů. A jestli si Ludvík myslel, že si tímhle udělá další mediální promo, tak šláp šeredně vedle. Odpad! je pro tohle pochvala

• 26.2.2018  20:18

Je dobře, že někdo konečně poukázal na to, že s Jennifer Hills něco opravdu seriozně nebylo v pořádku...

• 7.1.2018  12:36
    Kanibalové (1980)

Odpad! za tu želvu a ostatní zvířata!

• 7.1.2018  12:15

Sociální vyvražďovací studie už tady byly v El metodo nebo Exam, ale teprve tady je ten pravý gore. Lepší 3*

• 7.1.2018  12:03

Velmi vulgární a docela zábavné

• 31.12.2017  23:00
    Cage Dive (2017)

Po prvních pěti minutách sem si přála, aby ty uječený debilní americký spratky už sežrali - tak sem to překlikla a bylo.

• 30.12.2017  17:24

Nádherná animace. Ale nic víc, "děj" nemá vůbec žádný smysl - obtížné dokoukat do konce.

• 10.12.2017  18:57
    Hladová srdce (2014)

Když žena nechce naštěkat do boudy, mělo by se to respektovat. Bylo to asi tak ohavně nudný jako hlavní protagonisti a ani badass tchýně tomu nevydělá jedinou hvězdu.

• 29.7.2014  13:12
    Bůh masakru (2011)

může existovat zbytečnější film?

• 29.7.2014  09:22

Samý debilní zpívánky, žádný děj

• 29.7.2014  09:19
    Rio 2 (2014)

"Hudební" doprovod byl tak iritující, že po půl hodině mě rozbolela hlava

• 20.11.2011  14:06
    Šepot (2007)

Přerushit sekerou na dvě části!... jedna hvězda za Sawyera.

• 8.10.2011  15:09
    Funny Games USA (2007)

Lepsi scenar by napsala i banda lobotomizovanejch simpanzu, aspon by byla sranda, ale na to jaka je to nudna zhovadilost se to bere az neuveritelne vazne. Vic nelogismu v jednom filmu aby clovek pohledal - viz: soustredene fenuju vytopenej mobil fenem, pak fen odlozim, ukousnu si bagety, vezmu fen, zase ho odlozim, sousto bagety si vyndam z huby (!) a pokracuju ve fenovani. Jedno velky WTF tomuhle filmu a fuck off vsem, co tuhle hovadinu hodnotej kladne s intelektualnim zapalem silence bez spetky vkusu.

• 24.7.2011  13:33
    Melancholia (2011)

Veškerá onanie pseudointelektuálů nezmění nic na faktu, že to byla nuda k uzoufání.

• 26.6.2011  17:34
    Solomon Kane (2009)

V prvních 5 minutách se hlavní hrdina tváří jako kapitán Sindibád, posléze se ale v klášteře přemění na typa s mastnejma vlasama, co po cestě potkává další typy s mastnejma vlasama. Teda kromě Vašuta, kterej žádný vlasy nemá, ale kdyby měl, tak budou určitě taky pořádně mastný.