• Krátkometrážní

Život je hra - Nezkazit to holubem (2018) (epizoda)

Tohle bylo hodně špatné. Strašně trapné, nudné, nefunkční a ubohé. Přesně tenhle styl humoru fakt nemám rád a tady byl v plné "kráse": Ani moderátoři to tentokrát moc nezachránili, leda tak od odpadu. Slabá *

Le Cauchemar (1896)

Tak na tu minutu je to zajímavé, ale i v jedné minutě dokázal Méliès v jiných svých snímcích rozehrát větší divadlo. Ale objevil se tady aspoň slavný Měsíc. 3*

Battle of Mafeking (1900)

Na rozdíl od jiných Edisonových snímků tenhle aspoň nějak zajímavě vypadá. Kvalitu to ale opět moc dobrou nemá. 3*

Make visible the ghost (2013)

Pardon, ale "hudba" (já se stydím to jako hudbu označit) mi tady absolutně nesedla a kvůli tomu mi těch 8 minut připadalo strašně dlouhých. A i po obrazové stránce má Clipson zajímavější filmy. Víc jak 2* dát bohužel nemůžu.

Na hraně zítřka (2014)

Naprosto skvělá sci-fi, která funguje přesně jak má, nenudí ani na moment a i když má trochu provařený námět, vůbec to nevadí. Taky to má sympatické postavy a dobré efekty. Mám ten film fakt rád. Silné 4*

Zachraň (Moje srdce od světa) (2016)

Zajímavé a působivé to je, myšlenku jsem (aspoň myslím) pochopil, ale líbilo by se mi to víc, kdyby byl zvolen jiný hudební podklad, protože tenhle mě poněkud minul. Slabé 4*

Passing (2017)

Od Barleyho filmu z roku 2017 bych čekal něco mnohem víc, tohle vypadá jak z jeho začátků a zase tu chybí hudba. To už od Barleyho nenajdu nic, co by mě odrovnalo? Snad najdu. 2*

Test (1971)

Celé to vypadalo, jako nějaký trochu promyšlenější film od Fluxusu... Asi netřeba více se rozepisovat. 2*