• Krátkometrážní

Back to the Future... The Ride (1991)

To bych musel zažít osobně, abych to mohl patřičně ohodnotit, jelikož ze záznamu na YouTube prostě nejde prožít tu atmosféru. Ale tak vypadalo to zajímavě, jen škoda, že si to nikde už nejspíš naživo nevyzkouším. 3*

Život je hra - Neusnout při pečení pizzy (2018) (epizoda)

Pořád to je fajn, opět jsem se moc nezasmál, ale kromě toho, že ke konci to na mě působilo spíš epizodicky než celistvě, mi tenhle díl přijde srovnatelný s tím prvním. Ale je pravda, že bez moderátorů Suchánka a Petra Marka by to za moc nestálo, všichni ostatní tu jsou poněkud nevýrazní. Slabé 3*

Život je hra - Dostat druhou šanci (2018) (epizoda)

Tak nápad je to zajímavý a epizoda samotná je fajn, ale bůhvíjak vtipné to taky není. Ale dívat se na to dá celkem v pohodě a stopáž je velmi příjemná (jako u Gumballa). 3*

Gumballův úžasný svět - Série 1 (2011) (série)

Hodně dobrá série, kde byly jen 2 slabé epizody. Z 36. Trošku nadhodnocuji, protože zatím ten seriál vypadá skvěle. Slabých 5*

Dark - Vše se děje teď (2017) (epizoda)

Dark pro mě není tak strhující, aby mě zajímalo i vyvíjení postav (hlavně když k většině z nich nemám žádný vztah) a vztahů mezi nimi, a jelikož mě spíš zajímá ten děj, tak jsem se u téhle epizody nudil a vadilo mi, že se v ní skoro nic nestalo. Tak snad ta příští, poslední epizoda 1.série taková nebude, protože přesně tam se rozhodne, jestli rozkoukám i sérii druhou. 3*

Gumballův úžasný svět - The Fight (2012) (epizoda)

Taková ta klasická epizoda Gumballa - zábavná, zajímavá, akorát jí něco chybí. Tady jsem doufal, že se to rozjede víc do absurdna a ono bohužel ne, ale i tak je to dobrá epizoda. 4*

Gumballův úžasný svět - The Meddler (2012) (epizoda)

Tohle mohlo celé být tak strašně trapné a ve finále infantilní, jenže tady se to opět povedlo a celý ten nápad byl tak skvěle vedený, že jsem se fakt bavil a několikrát i zasmál nahlas. Dokonce bych se nebál tuhle epizodu označit jako jednu z nejlepších, jakou jsem zatím viděl. A nejvíc mě tady pobavil Darwin, chudák. 5*, tentokrát bez váhání.

Gumballův úžasný svět - The Microwave (2012) (epizoda)

Nelíbilo. Zatím nejslabší epizoda, jakou jsem viděl. Ten nápad (vlastně je to verze Otesánka) sice nevypadal špatně, ale celé to bylo nevtipné, nefunkční a plné toho typu humoru, který já rád fakt nemám. Škoda, ale naštěstí je takových epizod minimum. 2*

Gumballův úžasný svět - The Curse (2012) (epizoda)

Super epizoda s hodně dobrým nápadem, akorát jich tam mohlo být přece jenom o něco víc. Stejně jako u minulé epizody ale těch slabých 5* dám.