Slova (2012)

Film se opravdu povedl a na první pohled určitě zaujme. Obsahuje několik hlubších myšlenek, které určitě stojí za to, aby se nad nimi člověk pozastavil a zamyslel. Určitě se svým vlastním způsobem skvěle dostává do problematiky slávy, bohatství a úspěchu, která se tu ale kříží s tím, co člověk opravdu v životě hledá a chce a co je opravdu důležité. Co byste dělali vy, kdybyste mohli být slavní, bohatí a úspěšní, ale cena za tu slávu by byla taková , že byste museli "ukrást" něčí duchovní dílo. Prolínají se tu dvě zajímavé dějové linie, takže to určitě stojí za shlédnutí. Bohužel ale osobně nemůžu dát pět hvězdiček, protože i přes zajímavé myšlenky i děj jsem se po nějakou dobu prostě trochu nudil. Přece jenom se jedná v podstatě o vyprávění dvou příběhů samozřejmě ve filmovém ztvárnění, a tak se mi občas stalo, že jsem myšlenkami utekl kousek jinam a film mě dostatečně "nepohltil". Konec je určitě zajímavý a je na divákovi aby si ho přebral po svém, což filmu určitě přidává na hodnotě.