2Bobule (2009)

Až mě bolí kebule, jak zkazili Bobule. Místy se člověk i nahlas zasmějě, ale jako celek film za moc nestojí. Korn působí na špičkového zabijáka dost neohrabaným dojmem. Když si přehrávám film v hlavě, tak už pár hodin po přehrání vím, že za pár měsíců z něj ve mně NIC NEZŮSTANE.

Avatar (2009)

Ať si kdo chce co chce říká a ať je celý příběh prokouknutelný od prvních minut, film je prostě zážitek!

Předčítač (2008)

První polovina filmu mně přikovala, ale pak film začne brzdit a co mělo spád se najednou táhne jako smrad. Nakonec sem si několikrát bliknul, než se ukázaly závěrečné titulky. Zkrátit druhou polovinu filmu o polovinu, nic by se nestalo a nějakou tu hvězdičku bych přidal :)

Rychlí a zběsilí (2009)

Prakticky nevím, za co film pochválit :-D ale ty dvě hvězdy si asi zaslouží

96 hodin (2008)

Má to spád, má to šťávu... střílení do hlavy z 10ti centimetrů ve jménu dobra... paráda.

Bez předsudků (2009) (TV film)

Natěrač před týdnem mi přišel o hodně lepší... tady sem se nejenom nesmál, ale ani hercům sem to moc nevěřil.

Yes Man (2008)

První čtvrthodinka je naprosto tragická, ale pak všechno nabere rychlý spád a jde to od fóru k fóru :) posledních pár minut radost zase trochu utlumí :(