• Thriller

Aaltra (2004)

Tak toto boli dvaja neskutoční chrapúni. Tak ako boli na začiatku odporní na seba, tak boli celý čas odporní ku všetkým. Žiadne zľutovanie .. tých dvoch s ostatnými. Miestami nuda, pomalé tempo, ale kopec výborných momentov a ako bonus fínsky Aki. 3,5*

Aberdeen (2000)

Maličkú chvíľu mi trvalo, kým som si zvykla na Lenu a Stellana, ako na dcéru a otca. No a presne takú istú chvíľu mi trvalo, kým som im uverila Kaisu a Tomasa ... a potom to bolo stále lepšie a lepšie. Muzika výborná, herci prirodzení. Dve stratené duše vo víre života .. budem dúfať v šťastný koniec. 3,5*

About Fate (2022)

Príjemná a ľahučká romantika, v ktorej bol Thomas Mann ohromný.

About Love (2005)

Prvá poviedka naozaj výborná, druhá poviedka menšia katastrofa (možno malé zlepšenie nastalo, keď vyšli z toho bytu), tretia poviedka celkom slušná. Vcelku príjemná hudba, sympatickí herci a výborne vybraté jednotlivé lokality.

Absolutní sto (2001)

Šedivé sídlisko, ponurá atmosféra a jeden mladý chlapec, ktorý si myslí, že vyrieši neriešiteľné a zachráni svojho staršieho prefetovaného brata. Ten, ale o jeho záchranu vlastne vôbec nestojí. Nie zlý film, a zaujímavým ho robila aj tá športová streľba. Herecky veľmi fajn. 3,5*

Absolvent (1967)

Tento film je pekný .. ako doslova pekný a hudba je úžasná. Dustin mužný, Anne krásna. Lenže ani jedna postava mi nebola sympatická, bolo mi úplne jedno ako dopadne vzťah - jeden aj druhý a dialógy nezáživné. Ja som čakala pecku a dostala som priemer. Škoda, že neviem cestovať v čase, možno v tom 67-om by som hodnotila ináč.

Absolventka (2009)

Nechápem, ale nebavilo ma to. Ani ako film na odreagovanie a jediné na čo sa dalo pozerať bol sympaťák Zach.

A Cinderella Christmas (2016) (TV film)

Som potrebovala ožehliť prádlo. Aj hlava si oddýchla. Vianočná romantika presne na to ušitá. 1,5*

A co teď? (2011)

Na vážnu tému trošku odľahčeným spôsobom. Niektorí členovia dediny mi neskutočne prirástli k srdcu. Aj tá romantická línia bola pekná, aj nejaké to posolstvo a ponaučenie tam je. Fajn film.